08 Ekim 2016

TurkNet 2 Aydır Hizmet Vermiyor Ama Fatura Gönderiyor.

2 aydır kullanmadığım internetinin faturasını bana gönderirken hiç mi utanmadınız? Arızaya gelip bakmadan, iç hatta sorun olduğunu nasıl anlayabiliyorsunuz? İnsanları bu kadar basite almayın. Karşımızdaki kişilerin sorunu çözme becerisi hiç gelişmemiş.

Muhammet 371 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi11 Ekim 2016

    Merhaba Muhammet Bey, Talebinize ilişkin sistemde yer alan irtibat numaralarınızdan sizi farklı zamanlarda aradık ancak ulaşamadık. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi09 Ekim 2016

    Merhaba Muhammet Bey, Yaşadığınız arıza nedeniyle üzüntümüzü bildirmek isteriz. TurkNet’te yüksek performans ve kullanılabilirlik önceliktir. Bu alanda her zaman en iyi operatör olmak istiyoruz ve %100 kesintisizlik hedefi ile hizmet vermeye çalışıyoruz. Ancak, ortak kullanılan telekom altyapıları , modem veya ev iç tesisat bağlantıları gibi sebeplerle abonelerimiz zaman zaman bizim de istemediğimiz kesintiler yaşayabiliyorlar. Çözüm adına gerekli tüm işlemleri en kısa süre içerisinde tamamlayıp, sizlere bilgi vereceğiz. Konuyu 10965808 kayıt numarasıyla ayrıca takip edeceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön