19 Ekim 2016

Turknet 15 Gündür İnternetim Yok!

TurkNet'e geçiş yaptım. Ayın 4'ünde sözde internet bağlantısı yapıldı diye mesaj geldi. O günden beri ADSL lambası yanmıyor. İnternetim yok ve ben bilgisayar tamircisiyim onlarca iş kaçtı bu yüzden tam 15 gündür internetim yok! 1 hafta önce arıza kaydı oluşturmama rağmen hiç arayan soran ilgilenen yok.

Bin pişman oldum TurkNet'e geçtiğime. Müşteri hizmetleri de bir o kadar kalitesiz bilen bilmeyeni koymuşlar! Biri diyor elektrikçi çağır, diğeri başka şeyler söylüyor. Anlayacağınız resmen şoktayım. Bu yüzyılda bu kadar kalitesiz bir firma Türkiye gibi bir ülkeye yakışmıyor!

Müslüm 185 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi21 Ocak 2017

    Merhaba Müslüm Bey, Aktivasyon süreciniz tamamlandıktan sonra arıza kaydınız çözüm aşamasındayken hizmet iptali sağlatmış olduğunuz için hizmetiniz ile ilgili işlem sağlanamamıştır. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi19 Ekim 2016

    Merhaba Müslüm Bey, Yaşadığınız arıza nedeniyle üzüntümüzü bildirmek isteriz. TurkNet’te yüksek performans ve kullanılabilirlik önceliktir. Bu alanda her zaman en iyi operatör olmak istiyoruz ve %100 kesintisizlik hedefi ile hizmet vermeye çalışıyoruz. Ancak, ortak kullanılan telekom altyapıları, modem veya ev iç tesisat bağlantıları gibi sebeplerle abonelerimiz zaman zaman bizim de istemediğimiz kesintiler yaşayabiliyorlar. Çözüm adına gerekli tüm işlemleri en kısa süre içerisinde tamamlayıp, sizlere bilgi vereceğiz. Konuyu 11038681 kayıt numarasıyla ayrıca takip edeceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön