TurkNet 15 Gündür İnterneti Aktif Hale Getiremediler!

Sefa Y. |

14 Haziran'da internet aboneliği için başvurdum bu şirkete ama şu anda son derece pişmanım ve iptal işlemlerini de başlattım zaten. Bana ilk başta çağrı merkezindeki görevlileri yanlış bilgilendirme yaptı. Bana onlar tarafından söylenen belgeleri yolladım. Birkaç gün sonra arayıp yanlış bilgi vermişiz tekrar başka evrak yollamanız gerekiyor dediler. Tabii 18 TL! Kargo ücretini de ödemiş bulunduk bir sefer. Neyse evrakları tekrar yollamama rağmen bakın bugün tam ayın 29'u oldu ama hala arıyorum işte ben aciliyetinizi iletiyorum falan filan diyorlar. Sadece insanı oyalamaya çalışıyorlar. Sanıyorum bir 10 gün daha açılmayacak bu internet. Hem bilgisiz çağrı merkezi görevlileri hem de sorumsuz tutumları yüzünden ben tüm işlemlerimi iptal etme kararı aldım.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sefa Y.
  29 Haziran
  18:17

  Ya Hu istediğiniz kadar ulaşın ne farkediyor ki? Ben bir sorunum var çözün yazmadım zaten şikayette. Ne kadar sorumsuz bir firma olduğunuzu buradakiler de görsün diye yazdım. Bu arada okuyanara not: bu şikayeti açtıktan yarım saat sonra internetimi açtılar. Görüyorsunuz buraya yazılıp da şikayet haline gelmese bizi hiç sallamıyorlar. Günlerdir beni mağdur ettiler buraya şikayet yazınca anında açtılar İnterneti. Madem bu kadar kolay açılabiliyordu neden şimdiye kadar açmadınız?

 • 29 Haziran
  17:32

  Değerli Müşterimiz,

  İrtibat numaranızdan aradık ancak ulaşamadık. Şikayetiniz 10332653

  numaralı kayıtla takip altına alınmıştır.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Saygılarımızla,

  TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 29 Haziran
  15:15

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve musterihizmetleri@turk.net mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.