24 Nisan 2013

TurkNet 15 Günde Bir Sorunu Çözemedi!

TurkNet teknik servisi 2 haftadır feryat figan kendilerine defalarca bildirimde bulunmamıza rağmen telefonların bağlantı sorunlarını çözmedi, çözemedi. Her gün müşteri hizmetleri servisini arayıp başa dönüyoruz. He defasında sorunun çözüleceğini söyleyip geçiştiriyorlar.
Kendileriyle yapılan sözleşmede herhangi bir sorunu 48 saat içerisinde çözeceklerini beyan etmişler yalnız 720 saat içerisinde sorunumuzda en ufak bir iyileşme meydana gelmemiştir.
Turknet in bu konudaki başarısızlığına, tutarsızlığına, dikkatsizliğine, ilgisizliğine hayranlık besliyorum. Hizmet verilen (daha doğrusu verilemeyen) yer kurumsal bir şirket, Ve iletişimsizlik yüzünden ciddi anlamda kayıp yaşıyoruz.

Dursun 54 Okunma

Cevaplar

  • Dursun 01 Mayıs 2013

    Evet son derece doğru 29/04/2013 tarihinde aranarak 1 saat beni dinlediler, geniş kapsamlı bir çalışma başlatacaklarını ve konuyu en kısa sürece çözeceklerini beyan ettiler. Ki bu cümleyi 20 gündür her aramamızda zikrediyorlardı yine ettiler, sonuç olarak herhangi birşey çözülmedi, varolan sorun halen devam ediyor. Müşteri hizmetlerinden arayan Fatih adındaki yetkilinin kendisinede telefonda söyledim sizede inanmıyorum, türknet'ede inanmıyorum, umarım beni utandırır sorunu çözersiniz dedim ama ne desek nafile sorunu yine çözmüş değiller. Bu saatten sonrada sorunun artık çözülmesini istemiyorum. Sözleşme bitene kadar sabır içinde beklicem sonrasında kendilerile olan ilişkimi sonsuza kadar bitiricem. Türknetten ricam lütfen beni tekrar arayıpta aynı şeyleri tekrarlamasınlar benim kendilerine en ufak bir inancım kalmadı. 22 günde bir sorun çözülmez mi allah aşkına? Çözmeyeceksiniz yaptığınız sözleşmeye en fazla 48 saatte her sorunu çözüyoruz diye niye beyanda bulunuyorsunuz? Ayrıca şunuda bilmenizi isterim ki 7 gün 24 saat hizmet veren müşteri hizmetlerinizi de defalarca aradım, belirttiğiniz mail adresine mail yolladım.Kusura bakmayın ama çözümsüz bir çözüm merkezi oluşturmuşsunuz. Sizler sunduğu aslında sunamadığı hizmet yüzünden feci şekilde darbe aldım, kimseyi arayamıyor, kimsede beni arayamıyor. santrallermiz sayenizde çalışmıyor. Bugüne kadar sizden bu sorunu çözmenizi rica ediyorum artık sizden ricam bu sorunu çözmeyin yönündedir. Sürekli sizlerle sorunun sohbetini edecek, çağrı merkezinizle gereksiz gerilecek takatim kalmadı. Lütfen arayıpta gereksiz bilgilendirme de de bulunmayın. Hoşçakalın.

  • TurkNet Temsilcisi29 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ilgili birimlerimizce incelenmiş olup 29.04.2013 tarihinde yapılan görüşmemizde tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. TurkNet ile ilgili her türlü soru, görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat hizmet veren 0850 288 80 80 numaralı Çağrı merkezimi’zi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş. Tel: 0850 288 80 80 e-posta:[email protected] Sil

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön