16 Kasım 2015

TurkNet 14 Gün İçerisinde Kapatmama Rağmen 84 TL Fatura Çıkardılar!

07/11/2015 tarihinde açtırdığım yalın internet paketimi 16/11/2015 tarihinde memnun olmadığımdan dolayı iptal ettirmek istedim. 30 TL aktivasyon ücreti artı 1 aylık fatura ve 7 TL yalın net ücreti çıkarıp 84 TL ödemem gerektiğini belirttiler.

İlk başvuru yaparken telefonda özellikle ve defaatle sormama ve herhangi memnuniyetsizlik durumunda iptal etmem halinde hiçbir ücret ödemeyeceğime dair söz almama rağmen (ismi de G**'di),9 gün kullanım için 84 TL ödemek zorunda bırakılıyorum. Hakkımı helal etmiyorum.

Ahmet 154 Okunma

Cevaplar

 • TurkNet Temsilcisi17 Kasım 2015

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup, mevcut durumda belirttiğiniz talebe istinaden, sizlerle yapılan görüşmede detaylı bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Ahmet16 Kasım 2015

  Bugün buraya şikayetim sonrası aradılar ve interneti açtırmak için konuştuğum bayanla olan ses kaydımı dinleyip karar verip bana döneceklerini söylediler, bakalım nasıl sonuçlanacak. Aksi halde mahkeme sürecisini başlatacağım, resmen kandırıldım. Ben durup duruken neden yalan söyleyeyim ki onun iptal edilebilir demesi üzerine ben kayıt oldum ve gerçekten memnun değilim, umarım bu saçmalıktan dönerler.

 • TurkNet Temsilcisi16 Kasım 2015

  Değerli Müşterimiz, Yapılan görüşme neticesinde şikayetinizin detayları öğrenilmiş olup, 9146462 numaralı kayıtla takip altına alınmıştır. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • TurkNet Temsilcisi16 Kasım 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön