17 Ekim 2016

TurkNet 12 Gündür İnternet Hizmeti Verilmiyor...

Ayın 3'ünde ADSL'den VDSL tarifesine geçiş yaptım. Ayın 14 üne kadar internetin gelmesini düzelmesini bekledim. Fakat internet ne düzeldi ne de geldi. Bana verilen cevapta apartman tesisatında veya modemde sıkıntı olabileceğini ilettiler. Fakat ne tesisatta ne de modemde problem yoktu. Daha sonra ertesi gün internet düzeldi ve 3mb upload 24 MB download hizmetini vermeye başladılar. Ertesi gün ayın 15 inde tekrar internet gitti ve ayın 17'si oldu hala internet yok. Bu firma sadece insanların aklıyla oynayıp dalga geçiyor. Çalışan teknik elemanları ve müşteri temsilcilerinin bilgisi yetersiz. Sadece oyalıyorlar. Gerekli hangi merci varsa şikayet etmeye devam edeceğim.

Burak 248 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi21 Ocak 2017

    Merhaba Nihat Bey, Tarafımıza iletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup saha ekiplerimiz tarafından arızanız giderilmiştir. Arıza boyunca kullanamadığınız süre olarak 20 TL indirim verilmiştir. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Burak 23 Ekim 2016

    Su anlık internetim var bakalım kaç güne kadar kalicak ne kadar zaman sonra kesilecek.

  • TurkNet Temsilcisi17 Ekim 2016

    Merhaba Nihat Bey, Yaşadığınız arıza nedeniyle üzüntümüzü bildirmek isteriz. TurkNet’te yüksek performans ve kullanılabilirlik önceliktir. Bu alanda her zaman en iyi operatör olmak istiyoruz ve %100 kesintisizlik hedefi ile hizmet vermeye çalışıyoruz. Ancak, ortak kullanılan telekom altyapıları, modem veya ev iç tesisat bağlantıları gibi sebeplerle abonelerimiz zaman zaman bizim de istemediğimiz kesintiler yaşayabiliyorlar. Çözüm adına gerekli tüm işlemleri en kısa süre içerisinde tamamlayıp, sizlere bilgi vereceğiz. Konuyu 11025553 kayıt numarasıyla ayrıca takip edeceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön