TurkNet 10 Gündü Bağlantı Yapılmasını Bekliyorum...

Semih Mehmet Ş. |

29.09.2016'da abonelik işlemlerimi başlattım ve gün itibari ile ne arayan var ne soran. Bu süre zarfında onlarca defa aradım ve belki yüzlerce dakika telefonda bekledim ve konuştum. Bırakın interneti, dertsiz başıma dert aldım. İnternet üzerinden para kazanan biri olarak hem maddi hem de manevi olarak beni zarara uğrattı. Yazılan şikayetleri ve müşteri hizmetleri şikayetlerini de ciddiye almıyorlar. Sorunlu bir firma bu TurkNet...

Etiketler :

Teknik Servis Kurulum

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Semih Mehmet Ş.
  11 Ekim
  13:49

  Bakın her şikayete hazır cevap olarak "üyeliğinizin başında size yaşadığınız sorun için özür dileriz" yazıyorsunuz. Aslında "yaşadığınız" değil, "yaşattığımız sorun" yazmanız daha doğru olur.

  Neyse ben dün akşam Sikayetvar.com da firmanız ile ilgili şikayetleri okuduktan sonra yaptığım üyelik isteğini iptal ettim. Eee "zararın neresinden dönsen kardır" demişler ve ben erkenden bitirdim bu işi ve eski hizmet sağlayıcıma geri döndüm. Telefonu henüz kapatmadan ADSL sinyalini verdiler.

  Bu süre zarfında bana 10 gün + 10 TL kargo ücreti + 40 km yola mal oldunuz. Size yapmaya çalıştığınız işte başarılar...

 • 11 Ekim
  13:42

  Merhaba Semih Bey,

  TurkNet olarak bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, üyeliğinizin başında size yaşadığınız sorun için özür dileriz. Normalde TurkNet'te aktivasyon işlemleri 3 ila 5 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Ancak, bazı durumlarda nakilin gerçekleşeceği operatör, eksik evrak ya da ortak altyapı kaynaklı işlemler uzamakta ve gecikmeler yaşanabilmektedir.

  Biz hizmetinizin biran önce başlaması için ilgili kurumlarla hızlıca gerekli görüşmeleri yapacağız. En kısa sürede sizi arayarak işlemlerinizle ilgili bilgilendireceğiz.

  Saygılarımızla,

  TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.