09 Ekim 2015

TurkNet 1 Mbit Adil Kota Hızı!

Zaten doğru düzgün veremedikleri 3 Mbit'lik internet hızımı adil kota uygulamasını genişleterek 1 Mbit'e kadar, üstelik bilgilendirmeye dahi gerek duymadan düşürmüşler. Arayıp durumu sorunca bir de biraz daha para verin adil kullanım kotanızı yükseltelim diyorlar. Sözleşme devam ederken uygulama değiştirip resmen paranıza göz dikiyorlar.

O kadar kötü bir hizmet veriyorlar ki bu şikayeti yazana kadar bile akla karayı seçtim.

Mert 218 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi12 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz bildirime istinaden hat değerlerinizde güncelleme yapılmıştır. Adil kullanım noktası için tanımlanan 3 Mbps kadar hızınız ile kullanım yapmaya devam edebilirsiniz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi09 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, Talebinize ilişkin sistemde yer alan irtibat numaralarınızdan size ulaşamadık. İşlemleriniz 8837174 numaralı kayıtla takip altına alınmıştır. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön