19 Ekim 2016

TurkNet 1 Aydır İnternet Kopma Sorunu Giderilemedi.

TurkNet'ten internet hizmeti alıyorum ama aslında alamıyorum, her gün en az 5 kez kopuyor internet arıyorum, teknik ekip her gece aynı cevabı veriyor; "en kısa sürede arızanız giderilecektir!" Şaka gibiler her gün arıyorum 20 dakika bekliyorum ama sadece deşarj oluyorum, başka hiçbir şey yapılmıyor.

Murat 389 Okunma

Cevaplar

 • TurkNet Temsilcisi17 Ocak 2017

  Merhaba Murat Bey, Tarafımıza iletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup teknik ekiplerimiz tarafından sorunun giderildiğine dair hat sahibi ile yaptığımız görüşmede bilgisi verilmiştir. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Murat20 Ekim 2016

  TurkNet sorunu çözme adına hiçbir şey yapmamaya devam ediyorrrr

 • Murat19 Ekim 2016

  Gündüz internet var da gece yok bu kimin sorunu benim mi

 • Murat19 Ekim 2016

  Bu işi çözene kadar her yere yazıcammmm arıyorsunuz sorun yok diyorsunuz ama sorun devam ediyor bu işi bilmiyorsanız çekilin bu sektörden

 • TurkNet Temsilcisi19 Ekim 2016

  Merhaba Murat Bey, Çözüm adına gerekli tüm işlemleri en kısa süre içerisinde tamamlayıp, sizlere bilgi vereceğiz. Konuyu 11041234 kayıt numarasıyla ayrıca takip edeceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Murat19 Ekim 2016

  İnceleyin otomatik mesaj ile büyük şirket olunmaz

 • Murat19 Ekim 2016

  Telefon numarası 0535 7617960 abone isim abdullah apaydın bu aboneliği incelerseniz vehameti görürsünüz

 • TurkNet Temsilcisi19 Ekim 2016

  Merhaba Murat Bey, Yaşadığınız arıza nedeniyle üzüntümüzü bildirmek isteriz. TurkNet’te yüksek performans ve kullanılabilirlik önceliktir. Bu alanda her zaman en iyi operatör olmak istiyoruz ve %100 kesintisizlik hedefi ile hizmet vermeye çalışıyoruz. Ancak, ortak kullanılan telekom altyapıları, modem veya ev iç tesisat bağlantıları gibi sebeplerle abonelerimiz zaman zaman bizim de istemediğimiz kesintiler yaşayabiliyorlar. İletmiş olduğunuz talebinizle ilgili size yardımcı olabilmemiz için iletişim bilgilerinizden kayıtlı abonelik bulunamamıştır. Aboneliğinize ulaşabileceğimiz müşteri numaranızı ya da kayıtlı irtibat numaranızı iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön