28 Ekim 2016

Turkiye.gov.tr Ödeme Yaptım Ama Kayıt İşlemi Yapamadım

Yurt dışından cep telefonu aldım kaydettirmek için ödemeyi yaptım. İnternet sayfanızda bir çok kez denedim hatta telefoncuda çalışan bir arkadaşta yardımcı oldu ama maalesef Turkiye.gov.tr sayfasında sürekli teknik hata verdiği için cihazı kaydedemedik ve dün 120 süre doldu ve bunun nedeni Turkiye.gov.tr.

Büsra 1.072 Okunma

Cevaplar

  • Turkiye.gov.tr Temsilcisi28 Ekim 2016

    Merhaba, e-Devlet Kapısı üzerinden sunulan hizmetler Kamu kurumlarının katılımı ve işbirliği ile verilmekte olup, hizmete ilişkin veriler ilgili kurumda bulunan verilerdir. e-Devlet Kapısı üzerinden sunulan BTK IMEI Kaydet kayıtları Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu kapsamında sunulmaktadır ve BTK bilgilerinize ilişkin herhangi bir güncelleme, değişiklik vb. e-Devlet Kapısı tarafından yapılamamaktadır. BTK kayıtlarınızdaki hata ile ilgili olarak Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu ya da 0312 294 94 94 numaralı hat ile irtibat kurabilirsiniz. iyi Günler Dileriz.

  • Büsra28 Ekim 2016

    Peki benim 120 günüm doldu ne yapacağım

  • Turkiye.gov.tr Temsilcisi28 Ekim 2016

    Merhaba Büşra Hanım, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu İmei Kaydet hizmetinde Emniyet Genel Müdürlüğü tabanlı bir çalışma yapılmaktadır. Sorun kısa süre içerisinde giderilecektir. İyi Günler Dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön