22 Ekim 2016 #6752380

Turkiye.gov.tr E-devlet Altyapısının Halen Düzelmemesi Ve Sağlıklı Çalışmaması

Maliye Bakanlığı e-Bordro Hizmeti üzerinden düzenli olarak maaş bordromu kontrol etmek ve bazı sebeplerden dolayı çıktı almak istiyorum, fakat yaklaşık 1 aydır "Sistemde yaşanan bir teknik aksaklık nedeni ile işleminiz tamamlanamadı'' şeklinde uyarı alıyorum.
Modern ve sosyal devletçilik anlamında insanların devlet kurumlarıyla olan bazı işlemlerini bu platformdan halledebilmesi gibi bu denli önemli bir yapının böyle basit aksaklıklar yaşatmaması lazım. Gerekli teknik altyapının artık düzelmesini bu sorunların yaşanmamasını bir vatandaş olarak sizlerden talep ediyorum.

Mehmet 1.144 Okunma

Cevaplar

  • Turkiye.gov.tr Temsilcisi28 Ekim 2016

    Merhaba Mehmet Bey, Öneriniz ilgili kuruma iletilmiştir . e-Devlet Kapısı üzerinden sunulan hizmetler Kamu kurumlarının katılımı ve işbirliği ile verilmekte olup, hizmete ilişkin veriler ilgili kurumda bulunan verilerdir. e-Devlet Kapısı üzerinden sunulan E-bordro hizmetine ilişkin bilgileriniz Maliye Bakanlığı kayıtları kapsamında sunulmaktadır ve bilgilerinize ilişkin herhangi bir güncelleme, değişiklik vb. e-Devlet Kapısı tarafından yapılamamaktadır. Kayıtlarınızdaki güncellemeler Maliye Bakanlığı tarafından gerçekleştirilmektedir. Şuan hizmetle ilişkin herhangi bir sorun bulunmamaktadır. İyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön