Türkiye Jokey Kulübü (TJK) Rahatsız Ettiler!

Berrin Berrin1 yıl önce

24.8.2018 cuma günü yarışları izlemek için Veliefendi'ye ailece gittik. tribünlere oturduk biraz sonra en tepede oturan 4 kişinin önünde uzun boylu zayıf bıyıklı birisi el kol hareketleri ile küfürlü bir şekilde bağrıyordu o kişiler ses çıkarmadı bu aşağı yukarı on dakika sürdü güvenlik görmemezliğe geldi. Bir müddet sonra aynı sırada bir beye sataştı kişide karşılık verince dövmeye başladı bu ara iki beye daha yumruk attı.

Görüntü korkunçtu aileler kaçıştı diğer oturanlarda isyan edince güvenlik lütfen teşrif ettiler bu ara olay çıkarana üç kişi daha katıldı.Güvenlik hepsini aşağı indirdi önce ellerini sıktılar arkalarını okşadılar bu kişiler yüksek sesle güvenliğe bizi tanıyorsunuz biz sizleri burada senelerce koruduk dayak yediğiniz zaman biz kurtardık gibi sözler devam etti güvenlik okşamaya hak vermeye devam etti.

Güvenliğin müdürleri olduğu tahmin ettiğim iri lacivert elbiseli bir bey tel konuşuyor olayı anlatıyor tahminen emir alıyordu elimle atın artık diye işaret ettim eli ile tamam der gibi yapıp arkasını döndü.Sonuç ortak kararla dayak yiyen bey dışarı atıldı üç dört beyaz gömlekli bey tarafından Türkiye Jokey Kulübü'nü Veliefendi idaresini güvenliği tebrik ederim muhteşemdiniz keyfimizi kaçırdığınız için.

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler