Türkiye Jokey Kulübü (TJK) 2500 TL 'Lik Kupon Yapabilme!

Gultekin Gultekin23 Temmuz 02:14

Bu yazıyı, TJK bünyesini şikayet etmek için değil, yarış sever ya da bahis oynamayı seven, en azından vazgeçmeyen umutlarını hep taze tutan, başlangıcı olmayan insanlar için yazıyorum. TJK zaten dikkate almayacaktır. Pandemi sürecinde at sahipleri de bütün sektörler gibi ciddi zararlar gördüğünden.

TJK at sahiplerini kurtarmak adına, ya da kendi mantığı ile yarışçılığın devamlılığı adına, at sahiplerini de oyunlara teşvik ederek. Zararınızı oyunlardan çıkarın demek istiyor. Birincisi, yarış sever 2500 TL' lik kupon yapmaz. 

Yapsa da sayısı çok azdır. İkincisi yapsa dahi o kupon büyük ikramiye vermez, atların devrilmesi ya da kurulu düzenin bozulması gerek bu da çok zor, yanı kupon tutarsa yatırdığı parayı dahi alamaz. Peki at sahibi, gelebileceğini bildiği sürpriz atını tek oynayarak diğer koşuları kapatarak büyük ikramiye kazanabilir. 

Ya da at sahibi Doping yaptığı atını tek oynayıp o at üzerinden oyun kurarak ( 2500 TL'lik) yine büyük ikramiye kazanabilir. Yani TJK diyor ki, ben büyük ikramiyeyi sadece atını gizleyen at sahibine ya da Doping yapan at sahibine veririm. Yarış sever asla büyük ikramiye kazanamaz. Kupon değeri 2500 lira yapma saçmalığı nedir? Bir de reklamını yapıyor iyi bir şey yapmış gibi. Dopingli atların yarışları sayıldığı sürece kupon değeri artırılmamalıdır.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler