You can visit Xolvieto view global content and find solutions to complaints.
Türkiye Hayat Emeklilik ile ilgili
Şikayetin Durumu
 •   Yayında
 •   Cevaplandı
 •   Çözüldü

Yurdagül'ün şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız

Yeni karşılaştırma
ile

Türkiye Hayat Emeklilik Bilgim Dışında Hayat Sigortası Poliçesi Düzenlemiştir.

3.889görüntüleme
Yurdagül
Yurdagül 28 Ocak 11:20

Ziraat Bankası bilgim dışında Kredili Mevduat Hesabımla bağlantılı olarak hayat sigortası poliçesi düzenlemiştir. Hesabımdan da otomatik olarak 20,19TL çekilmiştir. Bilgim ve iznim dışında düzenlenen poliçenin iptali için gereğinin ivedilikle yapılmasını ve böyle emrivaki uygulamaların bundan böyle artık yapılmamasını talep ediyorum. Saygılarımla

Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz geri bildirim incelenmeye başlanmış olup, konuyla ilgili en kısa sürede tarafınız ile iletişime geçilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü talebinizi www.turkiyehayatemeklilik.com.tr'de yer alan Çözüm Merkezi adımından veya 0850 202 20 20 numaralı Müşteri İletişim Merkezimizden bizlere iletebilirsiniz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Saygılarımızla, TÜRKİYE HAYAT VE EMEKLİLİK A.Ş.

Değerli Müşterimiz, Geri bildiriminiz ile ilgili 28.01.2022 tarihi itibariyle sistemlerimize yansıyan yeni tanzim edilen poliçeniz görünmemektedir. Mutlu Günler Dileriz. Saygılarımızla, TÜRKİYE HAYAT VE EMEKLİLİK A.Ş.

Yurdagül
Yurdagül28 Ocak 18:22
Türkiye Hayat Emeklilik Bilgim Dışında Hayat Sigortası Poliçesi Düzenlemiştir.

O halde ekte gönderdiğim dekontta yapılan kesinti nedir? Bu dekont 'Kredi Bağlantılı Hayat Sigortası Giriş' dekontudur. Lütfen yapılan kesintinin tarafıma iadesi ile yapılan girişin çıktı olarak sonlandırılması için gereğinin yapılması.

Yurdagül
Yurdagül28 Ocak 18:38
Türkiye Hayat Emeklilik Bilgim Dışında Hayat Sigortası Poliçesi Düzenlemiştir.

O halde ekte gönderdiğim dekontta yapılan kesinti nedir? Bu dekont 'Kredi Bağlantılı Hayat Sigortası Giriş' dekontudur. Lütfen yapılan kesintinin tarafıma iadesi ile yapılan girişin çıkış olarak sonlandırılması için gereğinin yapılması.

Yurdagül
Yurdagül06 Şubat 13:22

Merhaba, hala sorunum çözülmüş değil. Sorunumu ileteli tam bir hafta geçmiş olmasına rağmen hala tatmin edici cevap alabilmiş değilim. Ve hala tarafınızca yapılmış olan söz konusu kesinti iade edilmiş değil. Lütfen gereğini yapınız.

1 Yorum

Fatih
Fatih3 hafta önce
 

Ne müşteri temsilcisine ulsabiliyorum ne de BES iptali yapabiliyorum mesaj atıyorum cevap gelmiyor bireysel emeklilik iotalimi istiyorum nasıl yardımcı olacaksınız

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon
Yeni karşılaştırma
ile

Benzer Şikayetler

profile
 • -görüntüleme
 • 1 gün önce

28.04.2022 saat 10:57'de 93282952 dosya numaralı evrak ile yapmış olduğum çıkış işleminin tarafıma e-mail atılacağına dair telefonuma mesaj gelmesine rağmen herhangi bir geri dönüş olmamıştır. Mağduriyetimin bir an önce giderilmesini talep ediyorum.

Devamını oku
profile
 • -görüntüleme
 • 1 hafta önce

Ziraat Bankası'ndan 09/11/2020 tarihinde kullanmış olduğum kredi ile alakalı 1096481584 poliçe numaralı hayat sigortasının yenilenmesini "istemiyorum". Gerekli işlemlerin yapılarak iptal bilgisinin içerisin mail yolu ile bildirilmesini talep ediyorum.

Devamını oku
profile
 • -görüntüleme
 • 1 hafta önce

Türkiye Hayat Emeklilik aş tarafından yapılan 2 adet kredi hayat sigortası iptal etmek istediğim halde iptal edilmiyor. Türkiye hayat bankaya yönlendiriyor banka, çağrı merkezine, çağrı merkezi tekrar sigorta firmasına yönlendiriyor. Ben bu sigortayı her sene ödemek zorunda değilim. Hayat poliçemin ...

Devamını oku
profile
 • -görüntüleme
 • 1 hafta önce

İş Bankası 08.05.2022'de kullanmış olduğum krediyi cayma hakkı kullanarak kapattım. Krediyi çekerken alınan Poliçe No: 7371/21** 1185 hayat sigortası ücreti hala daha iade edilmedi. Hayat sigortası iptal iade işlemi için yardımcı olunmasını talep ediyorum.

Devamını oku
profile
 • -görüntüleme
 • 2 hafta önce

Ziraat bankasından kullanmış olduğum mevcut yüksek kredilerimde ki hayat sigortası tutarlarının mevcut banka hesabına iadesini talep ediyorum 6 kredim mevcut durumdadır. Türkiye Hayat Emeklilik Sigorta şirketi bankayla görüşünüz diyor banka topu onlara yatıyor. İlgili tutarların en kısa sürede hesap...

Devamını oku
profile
 • -görüntüleme
 • 2 hafta önce

Ziraat Bankası'ndan 29/06/2020 tarihinde kullanmış olduğum kredi ile alakalı 1069964197 poliçe numaralı hayat sigortasının yenilenmesini "istemiyorum". Gerekli işlemlerin yapılarak iptal bilgisinin 15 gün içerisinde mail yolu ile bildirilmesini talep ediyorum.

Devamını oku
profile
 • -görüntüleme
 • 2 hafta önce

VakıfBank'tan 19.04.2019 tarihinde 150 bin tl tutarında konut kredi karşılığında hayat sigortası ücreti kesilmiştir. Poliçe no 6061***4. Sigortacılık mevzuatı ilgili BDDK tebliğleri ve 6502 sayılı Tüketicinin Korunması hakkında kanunun ilgili maddesi gereği krediye bağlı yapılan sigorta için sigorta...

Devamını oku
profile
 • -görüntüleme
 • 3 hafta önce

27.06.2018 Ziraat Bankası Türkiye Hayat Emeklilik a. Ş sigortalı çektiğim krediyle çekmiş olduğum krediyle beraber şahsıma imza atılan 1059437492 poliçeli kredinin dosya masrafı almak istiyorum. Gereğinin yapılmasını talep ederim.

Devamını oku
profile
 • -görüntüleme
 • 3 hafta önce

Bireysel kredilerle bağlantılı sigortalar uygulama esasları yönetmeliğinin bazı maddelerinin uygulanması hakkında genelge (5/2022) ’sine istinaden ilgili madde kapsamında yer alan “madde 9- dain-i mürtehin bulunan sigorta poliçelerinde; cayma ve sigortadan ayrılma haklarının sigorta ettiren tarafınd...

Devamını oku
profile
 • -görüntüleme
 • 3 hafta önce

Bankadan çektim ihtiyaç kredilerinin tarafıma imzalatılan hayat sigortası poliçelerimin iptalini ve ücretin tarafıma iadesini istiyorum. Türkiye Hayat ve Emeklilik şubeye gitmeden bunu en kısa sürede yapmasını talep ediyorum. Benimle bu konuda irtibata geçilmesini istiyorum.

Devamını oku