Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
2

Türkiye Hayat Emeklilik (BES) İptal Mağduru

Zehra
16 Mayıs 14:25
1.602

Türkiye Hayat Emeklilik BES (otomatik katılım) sözleşmesini iptal etmek için 16.04.2024 tarihinde ilk olarak müşteri hizmetleri üzerinden iptal ettim, maile form gönderilecek denildi sonra mesaj geldi form göndermenize gerek yok diye meğer benim iki tane otomatik katılım sözleşmem bulunuyormuş. Ondan sonra tekrar müşteri hizmetlerini aradım durumu anlattım bir tanesi için form göndermeniz gerekiyor denildi. En son Mailime gelen evrakları manuel olarak imzalayıp, tarafınıza 13.05.2024 iletmeme rağmen hala bir dönüş sağlanmadı. Mobil bankacılık hesabınızdan kontrol ettiğimde "Evraklar tam mı " şeklinde uyarı bulunmakta. İlgili işlemde evrak eksikliği varsa tarafıma ulaşım sağlansın. Ne yazık ki bu çok büyük eksiklik. İnsanları mağdur etmekle kalmayıp, size ulaşmak için bu kanalı kullanmak zorunda bıraktınız. En kısa sürede işlemimin çözülmesini ve tarafıma bilgi verilmesini rica ederim.

16 Mayıs 15:35 (Şikayetten 1 saat sonra)

Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz geri bildirim incelenmeye başlanmış olup, konuyla ilgili en kısa sürede tarafınız ile iletişime geçilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Saygılarımızla, TÜRKİYE HAYAT VE EMEKLİLİK A.Ş.

Zehra
21 Mayıs 17:10

Sürecin bu kadar uzatılmasını ve hiçbir şekilde iletişime geçmiyorsunuz ve tek yaptığınız şey insanları mağdur etmek. Defalardır aramama rağmen hiçbir şekilde dönüş sağlamıyorsunuz sürekli aynı şeyleri söyleyip oyalıyorsunuz. Tüketici Mahkemesi'ne başvuracağım

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

1

Türkiye Hayat Emeklilik Otomatik Katılım Cayma Talebimin Gecikmesi Ve Ücret İadesi

Emrah
07 Haziran 17:17
313

Türkiye Hayat Emeklilik Çıkış İşlemlerimi Uzatıyor

Ömer
03 Haziran 17:35
81
Türkiye Hayat Emeklilik Çıkış İşlemlerimi Uzatıyor

Türkiye Hayat Emeklilik BES İptalini Gerçekleştiremiyorum!

Havva
02 Haziran 19:29
207
1

Türkiye Hayat Emeklilik Türkiye Hayat EMK.

Beyza
31 Mayıs 10:27
207
1

Türkiye Hayat Emeklilik Besten Ayrılma Tam Bir Çile

Mehmet
28 Mayıs 15:45
510
Benzer Şikayet Yaz