Vakıf Emeklilik Yatırılan Para Yok

Bedihan Bedihan18 Ağustos 09:36

Bireysel emeklilik iptali istedim. Biriken paramı sordum dalga geçer gibi 150 lira alacağım çıktı. Her ay zorunlu olarak şirketten para kesiliyor normalde 900 lira falan alacağım var ama gözükmüyor. Maaş dokümanlarında BES kesintisi var bu paralar nerede o zaman? Acil bilgilendirilmek istiyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Değerli Müşterimiz, Geri bildiriminizle ilgili 18.08.2020 tarihinde sizi aradık ancak ulaşamadık. E-posta adresinize de geri bildirim sürecinize ilişkin bir bilgilendirme maili gönderdik. Geri Bildirimleriniz ile ilgili her konuyu www.vakifemeklilik.com.tr’de yer alan Sorun Çözelim adımından veya 0850 222 9 237 numaralı telefondan tarafımıza iletebilirsiniz. Mutlu Günler Dileriz. Saygılarımızla, VAKIF EMEKLİLİK VE HAYAT A.Ş.

Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz geri bildirim incelenmeye başlanmış olup, konuyla ilgili en kısa sürede tarafınız ile iletişime geçilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Geri Bildirimleriniz ile ilgili her konuyu www.vakifemeklilik.com.tr’de yer alan Sorun Çözelim adımından veya 0850 222 9 237 numaralı telefondan tarafımıza iletebilirsiniz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Saygılarımızla, VAKIF EMEKLİLİK VE HAYAT A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler