Vakıf Emeklilik İptal Zorluğu

Çağla Çağla19 Ekim 12:08

08.10.2020 tarihinde iptal etmek için aradım fakat muhatap bulmak ne mümkün. Talebiniz alınmıştır diyor o kadar. Sonra mesaj geliyor şirketin mail adresine form gönderdik doldurup mail atin diyor. Fakat mail adresi artık kullanılmayan bir mail adresi olduğundan forma ulaşamıyoruz. Ne olur katılın diye şirkete kadar gelip birebir bilgi verilirken ayrılma aşaması neden bu kadar zor olmak zorunda. Lütfen tarafıma ulaşıp iptal için yardımcı olunuz

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Değerli Müşterimiz, Geri bildiriminiz ile ilgili 19.10.2020 tarihinde telefon aracılığı ile tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. Mutlu Günler Dileriz. Saygılarımızla, TÜRKİYE HAYAT VE EMEKLİLİK A.Ş.

Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz geri bildirim incelenmeye başlanmış olup, konuyla ilgili en kısa sürede tarafınız ile iletişime geçilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Geri Bildirimleriniz ile ilgili her konuyu www.turkiyehayatemeklilik.com.tr’de yer alan Çözüm Merkezi adımından veya 0850 202 20 20 numaralı telefondan tarafımıza iletebilirsiniz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Saygılarımızla, TÜRKİYE HAYAT VE EMEKLİLİK A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler