sta-4-hoverİyi Çözüm

Vakıf Emeklilik Bes'i İptal Edemiyorum

Sevda Sevda18 Ağustos 12:25

Besi iptal etmek istiyorum, fakat edemiyorum. 10 aydan beri uğraşıyorum . Müşteri hizmetlerini aradığımda işverenin bankaya belli bir para ödemesi gerektiğini söylüyor. Aylığımdan her ay BES adına para kesiliyor. Fakat müşteri hizmetleri bizde görünmüyor, herhangi bir kesinti işverende borç olarak görünüyormuş. Bu durumda kime nereye başvuracağımı bilemiyorum. Yardımcı olun lütfen. İşverene söylüyorum ilgilenmiyor. Benden kesilen para ne oluyor nerede duruyor ben paramın iadesini istiyorum.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
full-star full-star full-star full-star empty-star
4/5

Cevaplar

profile-icon Sevda 17 Eylül 11:48

Mağduriyetim hala giderilmedi işvereni aradınız ama sonuç alamadım kesilen paranın iadesini istiyorum lütfen ilgilenin bir yaptırım cezası varsa uygulayın param işverende kalsın istemiyorum

profile-icon Sevda 18 Ağustos 15:19

Teşekkür ederim şikayetimi hemen ilgili birime ilettiniz

Değerli Müşterimiz, Geri bildiriminizle ilgili 18.08.2020 tarihinde telefon aracılığı ile tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. Mutlu Günler Dileriz. Saygılarımızla, VAKIF EMEKLİLİK VE HAYAT A.Ş.

Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz geri bildirim incelenmeye başlanmış olup, konuyla ilgili en kısa sürede tarafınız ile iletişime geçilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Geri Bildirimleriniz ile ilgili her konuyu www.vakifemeklilik.com.tr’de yer alan Sorun Çözelim adımından veya 0850 222 9 237 numaralı telefondan tarafımıza iletebilirsiniz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Saygılarımızla, VAKIF EMEKLİLİK VE HAYAT A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler