Türkiye Hayat Emeklilik (Vakıf Emeklilik) Otomatik BEs İptali!

Harun Harun29 Eylül 12:15

Nusaybin'de Z****bankasına maaşımdan otomatik BES kesiliyordu. Nusaybin'den 5 ağustosta ilişik kestim. 21 ağustosta Afşin'de başlama yaptım. Maaşı VakıfBank'tan alıyoruz. Maaşım 27 ağustosta yapıldı. Bordro da 154 TL kesinti gözüküyor. Fakat vakıf BES' de sistem de gözükmüyor. Sadece 161 TL eylül kesintisi gözüküyor. Müşteri hizmetlerini aradım gözükmüyor diyor. Mutemetime sordum kesildi diyor. Para ortada yok. Para bulunmazsa çıkacağım BES'den.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Değerli Müşterimiz, Geri bildiriminiz ile ilgili 29.09.2020 tarihinde telefon aracılığı ile tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. Mutlu Günler Dileriz. Saygılarımızla, TÜRKİYE HAYAT VE EMEKLİLİK A.Ş.

Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz geri bildirim incelenmeye başlanmış olup, konuyla ilgili en kısa sürede tarafınız ile iletişime geçilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Geri Bildirimleriniz ile ilgili her konuyu www.turkiyehayatemeklilik.com.tr’de yer alan Çözüm Merkezi adımından veya 0850 202 20 20 numaralı telefondan tarafımıza iletebilirsiniz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Saygılarımızla, TÜRKİYE HAYAT VE EMEKLİLİK A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler