Türkiye Hayat Emeklilik (Vakıf Emeklilik) Otomatik Bes İptal Edememe

Bilal Bilal12 Ekim 12:26

Temmuz ayında başladığım yeni im dolayısıyla maaş hesabımdan BES için katılım payı kesilmekte. Vakıf Emeklilik ile defalarca görüşmeme rağmen hesabın açılmış olduğunu ilettiler. Kurumum ile yaptığım görüşmede 3 şirketin birleşmesinden ötürü bu payın yatırıldığı fakat geri döndüğü bilgisini aldım. Maaşımdan her ay kesinti yapılması ve üstüne bunun iptali için yaptığım görüşmelerde hiçbir sonuç alamaz olmam beni mağdur ediyor.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

Değerli Müşterimiz, Geri bildiriminiz ile ilgili 13.10.2020 tarihinde sizi aradık ancak ulaşamadık. Geri Bildirimleriniz ile ilgili her konuyu www.turkiyehayatemeklilik.com.tr’de yer alan Çözüm Merkezi adımından veya 0850 202 20 20 numaralı telefondan tarafımıza iletebilirsiniz. Mutlu Günler Dileriz. Saygılarımızla, TÜRKİYE HAYAT VE EMEKLİLİK A.Ş.

Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz geri bildirim incelenmeye başlanmış olup, konuyla ilgili en kısa sürede tarafınız ile iletişime geçilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Geri Bildirimleriniz ile ilgili her konuyu www.turkiyehayatemeklilik.com.tr’de yer alan Çözüm Merkezi adımından veya 0850 202 20 20 numaralı telefondan tarafımıza iletebilirsiniz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Saygılarımızla, TÜRKİYE HAYAT VE EMEKLİLİK A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler