Türkiye Hayat Emeklilik (Vakıf Emeklilik) Kesilen Paramın İadesi Yapılmıyor

Sevda Sevda17 Eylül 12:00

Benim aylığımdan her ay BES adına kesinti oluyor BES'i iptal etmek için aradığımda işverenin belli miktarda para yatırması gerekli olduğu, kesilen paranın bankada değil işverende olduğunu bildiriyorlar. İlgili yerlere şikayette bulundum. İşverenle konuştum bir çözüm alamadım. 

Benim gibi fabrikada kaç kişi daha var mağdur durumda. Kesilen paranın iadesini istiyorum. Lütfen sorunumla ilgilenin mağduriyetimi giderin bunun bir yaptırım cezası olmalı bizden ya bu para kesilmeyecek ya da gerekenler yapılacak sorunumu çözmenizi istiyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Değerli Müşterimiz, Geri bildiriminiz ile ilgili 17.09.2020 tarihinde telefon aracılığı ile tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. Mutlu Günler Dileriz. Saygılarımızla, TÜRKİYE HAYAT VE EMEKLİLİK A.Ş.

Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz geri bildirim incelenmeye başlanmış olup, konuyla ilgili en kısa sürede tarafınız ile iletişime geçilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Geri Bildirimleriniz ile ilgili her konuyu www.turkiyehayatemeklilik.com.tr’de yer alan Çözüm Merkezi adımından veya 0850 202 20 20 numaralı telefondan tarafımıza iletebilirsiniz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Saygılarımızla, TÜRKİYE HAYAT VE EMEKLİLİK A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler