Türkiye Hayat Emeklilik (Vakıf Emeklilik) İptal Başvurusu Yaptım Paramı İade Etmiyorlar

Süleyman Süleyman30 Eylül 17:57

7 Eylül de vakıf emeklilikten iptal başvurumu verdim talebim alındı. 30 günü işleminiz yapılacak gereken miktar tutar hesabınıza aktarılacak dediler. 28 Eylül tarihinde beni aradıklarında 3 yılı doldurmadan paramı alamayacağımı söylediler bu nasıl bir sistem oluyor çözemedim. Ben sistemde 5 ay kaldım ve geri çekilmek istiyorum birikim yapamıyorum borcumdan dolayı belli bir kesinti yapılacaksa onu da göze aldık zaten. Sizlerden bir cevap bekliyorum daha fazla uğraştırmayın insanları nasıl ki üye olduğumuz da her ayın belli gününde parayı hesabımızdan çektiniz şimdi çekildiğimiz zaman da verdiğiniz 20 iş günü sözünde durun insanları oyalamayın.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Değerli Müşterimiz, Geri bildiriminiz ile ilgili 01.10.2020 tarihinde sizi aradık ancak ulaşamadık. Geri Bildirimleriniz ile ilgili her konuyu www.turkiyehayatemeklilik.com.tr’de yer alan Çözüm Merkezi adımından veya 0850 202 20 20 numaralı telefondan tarafımıza iletebilirsiniz. Mutlu Günler Dileriz. Saygılarımızla, TÜRKİYE HAYAT VE EMEKLİLİK A.Ş.

Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz geri bildirim incelenmeye başlanmış olup, konuyla ilgili en kısa sürede tarafınız ile iletişime geçilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Geri Bildirimleriniz ile ilgili her konuyu www.turkiyehayatemeklilik.com.tr’de yer alan Çözüm Merkezi adımından veya 0850 202 20 20 numaralı telefondan tarafımıza iletebilirsiniz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Saygılarımızla, TÜRKİYE HAYAT VE EMEKLİLİK A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler