Türkiye Hayat Emeklilik (Vakıf Emeklilik) Bes İptal İşlemi

Mustafa Mustafa02 Eylül 12:08

. Telefon üzerinden yaklaşık dört hafta önce BES iptal etmeme rağmen para iadesi olmadı. Ayrıca BES iptali için aradığımız numaradan bu husus ile ilgili bilgi alamıyorum. VakıfBank ın bu mağduriyet en kısa zamanda gidermesi gerekir. Mağduriyetlerin yaşanmaması için de işlemlerin belli bir takvimde sonuçlandırılması gerekir.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

Değerli Müşterimiz, Geri bildiriminiz ile ilgili 02.09.2020 tarihinde telefon aracılığı ile tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. Mutlu Günler Dileriz. Saygılarımızla, TÜRKİYE HAYAT EMEKLİLİK A.Ş.

Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz geri bildirim incelenmeye başlanmış olup, konuyla ilgili en kısa sürede tarafınız ile iletişime geçilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Geri Bildirimleriniz ile ilgili her konuyu www.turkiyehayatemeklilik.com.tr’de yer alan Çözüm Merkezi adımından veya 0850 202 20 20 numaralı telefondan tarafımıza iletebilirsiniz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Saygılarımızla, TÜRKİYE HAYAT EMEKLİLİK A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler