sta-4-hoverİyi Çözüm

Türkiye Hayat Emeklilik (Vakıf Emeklilik) 3 Aydır Bes İptalim Gerçekleşmiyor

Aygün Aygün01 Ekim 13:41

VakıfBank emeklilikte Kamu Bireysel emeklilik sistemine otomatik olarak alındık. Ben haziran ayında BES iptali için müşteri hizmetlerine bağlanıp iptal için başvurdum. Mailinize talep formu gönderilecek bunu imzalayıp yollamanız gerekmektedir dediler. Ardından mailime ne form geldi ne başka bir şey. Her 2-3 haftada bir arayıp iptal onayı veriyorum hala da formu göndermiyorlar ve maaşımdan kesinti yapılmaya devam ediyor.

Gelişme :

15 Ekim 09:46

Bireysel emekliliği iptal etmeme rağmen bu ayki maaşımdan tekrardan kesinti yapıldı. Daha önce iptal sonrası biriken paramı yatırdılar fakat iptal edilmesine rağmen tekrardan kesinti yapılmasını anlamadım. Maaş bordrosundan baktığım zaman bu ay da kesinti yapıldığı gözüküyor gerekenin yapılmasını talep ediyorum.

  • - Görüntüleme
full-star full-star full-star full-star empty-star
4/5

Cevaplar

Değerli Müşterimiz, Geri bildiriminiz ile ilgili 01.10.2020 tarihinde telefon aracılığı ile tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. Mutlu Günler Dileriz. Saygılarımızla, TÜRKİYE HAYAT VE EMEKLİLİK A.Ş.

Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz geri bildirim incelenmeye başlanmış olup, konuyla ilgili en kısa sürede tarafınız ile iletişime geçilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Geri Bildirimleriniz ile ilgili her konuyu www.turkiyehayatemeklilik.com.tr’de yer alan Çözüm Merkezi adımından veya 0850 202 20 20 numaralı telefondan tarafımıza iletebilirsiniz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Saygılarımızla, TÜRKİYE HAYAT VE EMEKLİLİK A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler