Türkiye Hayat Emeklilik (Halk Emeklilik)İade Olmayacağı Belirtiyor

Çelik Çelik08 Eylül 17:21

26929329 sözleşme numaram bugün müşteri temsilcisine bağlandım iptal için. İptal edilir fakat yatırdığınız ücret içeride kalır şeklinde cevap aldım. Para iadesi yapılması için 5 yıl sistemde kalınması gerekiyormuş sözleşme yapılırken bana belirtilmedi. Başka firmalar kesinti yaparak iade yapıyor da Halk Emeklilik neden yapmıyor. 

Şimdi ben hiç yoktan 900 küsur lira boşuna paramı vermiş oluyorum bunun adı hak yemek değil de nedir hele ki bu pandemi döneminde kuruş hesabı yaparken. Hiç çözüm yok gereken her yere şikayet edeceğim.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Değerli Müşterimiz, Şirketimizde 2692**29 numaralı Bireysel Emeklilik Sözleşmeniz bulunmaktadır. İmzanızın yer aldığı 15.01.2020 tarihli Teklif Formunuzda tüm kesintiler hakkında detaylı bilgi verilmiştir. Çıkış hakkınızı 5 yıldan sonra kullanmanız durumunda tarafınızdan çıkışa ertelenen giriş aidatı kesintisi yapılmayacaktır. Bu nedenle 5 yıl öncesinde verdiğiniz talebinizi tekrar değerlendirmenizi rica ederiz. Nihai kararınıza göre, işlemlerinizin yukarıda açıklaması yapılan bireysel emeklilik mevzuat hükümlerine uygun olarak gerçekleştirileceğini iletmek isteriz. Saygılarımızla. Türkiye Hayat ve Emeklilik A.Ş.

Sayın E., Öncelikle ilginize teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla. Türkiye Hayat ve Emeklilik A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler