Türkiye Hayat Emeklilik (Halk Emeklilik) Türkiye Hayat Emeklilik Para İadesi Yapılmadı

Hasan Hasan16 Ekim 11:43

Türkiye hayat emeklililik zorunlu BES iptali yaptım ama hesabıma para yatmadı 3113**96 numaralı sözleşme iptalinin ödemesinin yapılmasını istiyorum. 3113**96 numaralı zorunlu BES iptalimi gerçekleştirdim fakat ödemesi henüz yapılmadı lütfen yapılan kesinti tutarının ivedi yatırılmasını sağlayınız.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Değerli Müşterimiz, Bireysel emeklilik sözleşmenizin iptali sağlanmıştır. İadeniz 16.10.2020 tarihinde saat 17:30'dan sonra hesabınıza gerçekleştirilecektir. Hesap hareketlerinizin kontrolünü rica ederiz. Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için www.turkiyehayatemeklilik.com.tr 'yi ziyaret edebilir, sözleşmeniz/poliçeniz ile ilgili detaylı bilgilere ulaşmak ve işlemlerinizi hızlıca yapabilmek için Cep Şube'mizi telefonunuza indirebilirsiniz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla. Türkiye Hayat Emeklilik A.Ş.

Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz geri bildirim incelenmeye başlanmış olup, konuyla ilgili en kısa sürede tarafınız ile iletişime geçilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Geri Bildirimleriniz ile ilgili her konuyu www.turkiyehayatemeklilik.com.tr’de yer alan Çözüm Merkezi adımından veya 0850 202 20 20 numaralı telefondan tarafımıza iletebilirsiniz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Saygılarımızla, TÜRKİYE HAYAT EMEKLİLİK A.Ş

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler