Türkiye Hayat Emeklilik (Halk Emeklilik) Türkiye Hayat Emeklilik Otomatik Katılım Bes İptali ( Halkbank)

Azime Azime15 Eylül 17:22

9 Eylül 2020 de bireysel emekliliği iptal ettiğim halde bu ay para kesintisi oldu. Sabahtan beri uğraşıyorum kimse listeden nasıl çıkacağımı bilmiyor. Muhasebe diyor otomatik katılım listeden çıkaramıyorum sigorta diyor muhasebe çıkaracak. Başka da bir şey diyemiyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Değerli Müşterimiz, 2044**05 numaralı Otomatik Katılım Sertifikanız için eylül ayına ait Kurumunuz tarafından gönderilen güncel bir tutar bulunmamaktadır.   Kurumunuz tarafından tahsilatlarınızın şirketimize gönderilmesi durumunda ilgili tutar 2 iş günü içerisinde maaş hesabınıza iade edilecektir. Saygılarımızla. Türkiye Hayat ve Emeklilik A.Ş.

profile-icon Azime 16 Eylül 09:45

İletişime geçtim ve bir çözüm bulamadım. Mahkemeye vereceğim artık. Görseli gönderene kadar tahsilat yapılmadı diyordunuz. Bu para uçtu mu? Böyle eksik bir sistem olur mu? Dahil ederken ediliyorum ama ayrılma hakkımı kullanamıyorum.

Değerli Müşterimiz, Talebiniz ile ilgili kurumuz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Saygılarımızla, TÜRKİYE HAYAT EMEKLİLİK A.Ş

profile-icon Azime 16 Eylül 09:36

Sertifikam bulunmuyor ama kesinti yapılıyor. Otomatik katılım listesinde de çıkartılmayı talep ediyorum.

Değerli Müşterimiz , Kurumumuzda devam eden otomatik katılım sertifikanız bulunmamaktadır. Eylül ayına ait çıkış sonrası gelen tahsilat bilgininiz bulunmamakta olup Kurumunuz tarafından tahsilatlarınızın şirketimize gönderilmesi durumunda ilgili tutar 2 iş günü içerisinde maaş hesabınıza iade edilecektir. Saygılarımızla, TÜRKİYE HAYAT EMEKLİLİK A.Ş

profile-icon Azime 16 Eylül 08:36

Maaş bordromda ve kurum ile görüştüğümde kesintinin yapıldığı görülüyor. Bordromda belli bu. Cevabınız olmamış. Bir diğer sorun ise otomatik katılım listesinden çıkarılma. Bu sistemden nasıl çıkacağımı kimse bilmiyor. Sözleşme iptal edildi ama kesinti yapılmaya devam ediyor.

Değerli Müşterimiz , 2044**05 numaralı Otomatik Katılım Sertifikanız için eylül ayına ait Kurumunuz tarafından gönderilen güncel bir tutar bulunmamaktadır.   Kurumunuz tarafından tahsilatlarınızın şirketimize gönderilmesi durumunda ilgili tutar 2 iş günü içerisinde maaş hesabınıza iade edilecektir.   Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için www.turkiyehayatemeklilik.com.tr 'yi ziyaret edebilir, sözleşmeniz/poliçeniz ile ilgili detaylı bilgilere ulaşmak ve işlemlerinizi hızlıca yapabilmek için Cep Şube'mizi telefonunuza indirebilirsiniz. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla. Türkiye Hayat ve Emeklilik A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler