Türkiye Hayat Emeklilik (Halk Emeklilik) Paramı Yatırmıyorlar. Artık Paramı Yatırın

Latif Latif17 Ekim 01:39

Bir ay geçti paramı hala yatırmadılar. Ayrılma talebi girmeme rağmen hala hesabımdan kesinti yapılıyor. Lütfen artık paramı yatırın. Arayınca durmadan oyalıyorlar. Mail atın deniyor mail atamıyoruz. 20 günü dendi ne bir haber ne arayan ne soran var. Artık paramı yatırın.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Değerli Müşterimiz, Bireysel emeklilik sözleşmenizin iptali sağlanmıştır. İadeniz 28.10.2020 tarihinde saat 17:30'dan sonra hesabınıza gerçekleştirilecektir. Hesap hareketlerinizin kontrolünü rica ederiz. Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için www.turkiyehayatemeklilik.com.tr 'yi ziyaret edebilir, sözleşmeniz/poliçeniz ile ilgili detaylı bilgilere ulaşmak ve işlemlerinizi hızlıca yapabilmek için Cep Şube'mizi telefonunuza indirebilirsiniz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla. Türkiye Hayat Emeklilik A.Ş.

profile-icon Latif 20 Ekim 09:23

Kimse aramadı dönüş yapmadı. BES i iptal edin paramı hesabıma yatırın

Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz geri bildirim incelenmeye başlanmış olup, konuyla ilgili en kısa sürede tarafınız ile iletişime geçilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Geri Bildirimleriniz ile ilgili her konuyu www.turkiyehayatemeklilik.com.tr’de yer alan Çözüm Merkezi adımından veya 0850 202 20 20 numaralı telefondan tarafımıza iletebilirsiniz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Saygılarımızla, TÜRKİYE HAYAT EMEKLİLİK A.Ş

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler