Cevaplar

profile-icon Ayça 23 Ekim 17:03

Param yatmış çok şükür teşekkür ederim

profile-icon Ayça 23 Ekim 16:58

20 gün daha beklemek istemiyorum. Paramın iadesini istiyorum

profile-icon Ayça 23 Ekim 15:04

Otomatik katılım sözleşmesi iptal olduğu için poliçeye ulaşamıyorum. Bu yüzden de daha önceki birikimlerin olduğu Takasbank sayfası dosyası ve ayrılma bilgi formunu doldurup göndermiştim. Bunlara göre IBAN numarasına paramın iadesini istiyorum

Değerli Müşterimiz, Geri bildiriminiz ile ilgili elektronik posta aracılığı ile tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için www.turkiyehayatemeklilik.com.tr 'yi ziyaret edebilir, sözleşmeniz/poliçeniz ile ilgili detaylı bilgilere ulaşmak ve işlemlerinizi hızlıca yapabilmek için Cep Şube'mizi telefonunuza indirebilirsiniz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla. Türkiye Hayat ve Emeklilik A.Ş.

profile-icon Ayça 23 Ekim 10:52

IBAN numaramı verdiğiniz adrese gönderdim adım soyadım kart üzerindeki adım soyadımı da yazdım. Paramın hemen gönderilmesini rica ediyorum. Neredeyse bir aydan fazla süredir bekliyorum.

Değerli Müşterimiz, Tanımlı olan hesap numaranızın , hatalı veya eksik olması nedeniyle ödeme işleminiz tamamlanamamıştır. Adınıza kayıtlı IBAN numaranızı [email protected] adresine e-posta göndererek veya 0850 202 20 20 numaralı telefonumuzdan Müşteri İletişim Merkezi’mizi arayarak bizimle paylaşmanızı rica ediyoruz. Geri Bildirimleriniz ile ilgili her konuyu www.turkiyehayatemeklilik.com.tr’de yer alan Çözüm Merkezi adımından veya 0850 202 20 20 numaralı telefondan tarafımıza iletebilirsiniz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Mutlu Günler Dileriz. Saygılarımızla, Türkiye Hayat ve Emeklilik A.Ş.

Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz geri bildirim incelenmeye başlanmış olup, konuyla ilgili en kısa sürede tarafınız ile iletişime geçilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Geri Bildirimleriniz ile ilgili her konuyu www.turkiyehayatemeklilik.com.tr’de yer alan Çözüm Merkezi adımından veya 0850 202 20 20 numaralı telefondan tarafımıza iletebilirsiniz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Saygılarımızla, TÜRKİYE HAYAT EMEKLİLİK A.Ş

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler