Türkiye Hayat Emeklilik (Halk Emeklilik) İptal Etmek İstiyorum Hiçbir Müşteri Temsilcisine Ulaşamıyorum

Berfin Berfin22 Ekim 13:49

Halkbank'tan hesap açtım geçen ay ve ilk maaşımı 10.10.2020 tarihinde aldım. Otomatik BES kesintisi yapıldığını gördüm, Türkiye Hayat Emeklilik'i aradığımda BES e herhangi bir kaydım olmadığını daha sonra aramamı söylediler, bugün 4 kez aradım ve yaklaşık yarım saat telefonda beklememe rağmen hiçbir müşteri temsilcisi açmadı, üstelik T. C. Mi yazdığımda herhangi bir kaydımın olmadığı söyleniyor. Madem herhangi bir kayıt yok nasıl param kesiliyor, paramı iade etmelerini ve BES i iptal etmek istiyorum ama bir muhatap bulamıyorum. Bu işlem Türkiye Hayat Emeklilik müşteri temsilcisine asla ulaşılamıyorsa nasıl yapılacak? Hem kayıt yok hem para kesiliyor ne güzel ya.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Değerli Müşterimiz, Geri bildiriminiz ile ilgili 22.10.2020 tarihinde telefon aracılığı ile tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. Geri Bildirimleriniz ile ilgili her konuyu www.turkiyehayatemeklilik.com.tr’de yer alan Çözüm Merkezi adımından veya 0850 202 20 20 numaralı telefondan tarafımıza iletebilirsiniz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Mutlu Günler Dileriz. Saygılarımızla, TÜRKİYE HAYAT EMEKLİLİK A.Ş

profile-icon Berfin 22 Ekim 14:47

Aradığınız numaraya geri dönüş yaptım ne hikmetse ilk aradığımda olduğu gibi karşı tarafın sesi sürekli kesik kesik geldi hiçbir iletişim sağlayamadım.

Değerli Müşterimiz, Geri bildiriminiz ile ilgili 22.10.2020 tarihinde sizi aradık ancak ulaşamadık. Geri Bildirimleriniz ile ilgili her konuyu www.turkiyehayatemeklilik.com.tr’de yer alan Çözüm Merkezi adımından veya 0850 202 20 20 numaralı telefondan tarafımıza iletebilirsiniz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Mutlu Günler Dileriz. Saygılarımızla, TÜRKİYE HAYAT EMEKLİLİK A.Ş.

Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz geri bildirim incelenmeye başlanmış olup, konuyla ilgili en kısa sürede tarafınız ile iletişime geçilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Geri Bildirimleriniz ile ilgili her konuyu www.turkiyehayatemeklilik.com.tr’de yer alan Çözüm Merkezi adımından veya 0850 202 20 20 numaralı telefondan tarafımıza iletebilirsiniz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Saygılarımızla, TÜRKİYE HAYAT EMEKLİLİK A.Ş

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler