Türkiye Hayat Emeklilik (Halk Emeklilik) Hesap İptalim Oldu Ama İadem Gerçekleşmedi

Volkan Volkan20 Ekim 10:22

4 hafta önce BES iptalimi gerçekleştirdim talebim onaylandı ardından gelen belgeleri doldurup faks yoluyla gönderdim 20 gününü geçmesine rağmen hala ücret iadem gerçekleşmedi ve faksın onaylanıp onaylandığına dair herhangi bir mesaj ya da geri dönüş gelmedi.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Değerli Müşterimiz, Geri bildiriminiz ile ilgili 21.10.2020 tarihinde telefon aracılığı ile tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. Geri Bildirimleriniz ile ilgili her konuyu www.turkiyehayatemeklilik.com.tr’de yer alan Çözüm Merkezi adımından veya 0850 202 20 20 numaralı telefondan tarafımıza iletebilirsiniz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Mutlu Günler Dileriz. Saygılarımızla, TÜRKİYE HAYAT EMEKLİLİK A.Ş

profile-icon Volkan 21 Ekim 08:23

Herhangi bir zaman diliminde arayabilirsiniz

Değerli Müşterimiz, Müsait bir zaman dilimi paylaşmanız durumunda tarafınıza tekrar geri dönüş sağlanacaktır. Geri Bildirimleriniz ile ilgili her konuyu www.turkiyehayatemeklilik.com.tr’de yer alan Çözüm Merkezi adımından veya 0850 202 20 20 numaralı telefondan tarafımıza iletebilirsiniz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Mutlu Günler Dileriz. Saygılarımızla, TÜRKİYE HAYAT EMEKLİLİK A.Ş.

profile-icon Volkan 20 Ekim 11:38

Sözleşme iptalim ve ücret iadem neden gerçekleşmiyor

Değerli Müşterimiz, Geri bildiriminiz ile ilgili 20.10.2020 tarihinde sizi aradık ancak ulaşamadık. Geri Bildirimleriniz ile ilgili her konuyu www.turkiyehayatemeklilik.com.tr’de yer alan Çözüm Merkezi adımından veya 0850 202 20 20 numaralı telefondan tarafımıza iletebilirsiniz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Mutlu Günler Dileriz. Saygılarımızla, TÜRKİYE HAYAT EMEKLİLİK A.Ş.

Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz geri bildirim incelenmeye başlanmış olup, konuyla ilgili en kısa sürede tarafınız ile iletişime geçilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Geri Bildirimleriniz ile ilgili her konuyu www.turkiyehayatemeklilik.com.tr’de yer alan Çözüm Merkezi adımından veya 0850 202 20 20 numaralı telefondan tarafımıza iletebilirsiniz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Saygılarımızla, TÜRKİYE HAYAT EMEKLİLİK A.Ş

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler