Türkiye Hayat Emeklilik (Halk Emeklilik) Defalarca Aramama Rağmen 25 Gündür Dönüş Yapılmıyor

Ahmet Ahmet09 Ekim 14:53

Bireysel emeklilik sigortamı iptal ettim. İstenilen belgeleri eksiksiz göndermeme rağmen tarafıma herhangi bir dönüş yapılmadı ve 5 6 defa aramama rağmen 25 gündür param hesabıma yatmadı. Bir de ceza bedeli çıkarttılar 600 700₺ civarı iptal ettiğim için onu da kabul ettim. 3.5 yıldır BES için para yatırdığım banka tam anlamıyla sorumsuzluk.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Değerli Müşterimiz, Bireysel emeklilik sözleşmenizin iptali sağlanmıştır. İadeniz 19.10.2020 tarihinde saat 17:30'dan sonra hesabınıza gerçekleştirilecektir. Hesap hareketlerinizin kontrolünü rica ederiz. Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için www.turkiyehayatemeklilik.com.tr 'yi ziyaret edebilir, sözleşmeniz/poliçeniz ile ilgili detaylı bilgilere ulaşmak ve işlemlerinizi hızlıca yapabilmek için Cep Şube'mizi telefonunuza indirebilirsiniz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla. Türkiye Hayat Emeklilik A.Ş.

profile-icon Ahmet 16 Ekim 18:26

Telefon ile arandım dediler ki ayrılma talep formunuz bize ulaşmadı (yalan) biz sizi daha da zor durumda bırakmamak İçin IBAN numaranızı alalım paranızı yatıralım en geç cuma hesabınızda olur dediler -öncelikle param hala yatmadı -madem talep formu ulaşmadan işlem yapabiliyorsunuz defalarca aramama rağmen neden işlem yapmadınız -onu da geçtim 1 ayı geçti neden benim param yatmıyor hala?

Değerli Müşterimiz, Geri bildiriminiz ile ilgili 12.102020 tarihinde telefon aracılığı ile tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. Geri Bildirimleriniz ile ilgili her konuyu www.turkiyehayatemeklilik.com.tr’de yer alan Çözüm Merkezi adımından veya 0850 202 20 20 numaralı telefondan tarafımıza iletebilirsiniz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Mutlu Günler Dileriz. Saygılarımızla, TÜRKİYE HAYAT EMEKLİLİK A.Ş

profile-icon Ahmet 10 Ekim 10:27

Ayrılma talep formum 17.09.2020 tarihi saat 16.16 da mail adresinize gönderilmiştir. Konu ile aksaklığın acil giderilip tarafıma Bilgi verilmesini istiyorum.

Değerli Müşterimiz , Ayrılma talep formunuz şirketimize ulaşmamıştır. Ayrılma talep formunuzu okunaklı, IBAN numaranız yazılmış ve manuel imzalı olarak düzenlemenizi ve [email protected] e-posta adresimizden veya 0212 310 39 99 nolu faks numaramızdan bizimle paylaşmanızı rica ediyoruz. Geri Bildirimleriniz ile ilgili her konuyu www.turkiyehayatemeklilik.com.tr’de yer alan Çözüm Merkezi adımından veya 0850 202 20 20 numaralı telefondan tarafımıza iletebilirsiniz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Saygılarımızla. Türkiye Hayat ve Emeklilik A.Ş.

Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz geri bildirim incelenmeye başlanmış olup, konuyla ilgili en kısa sürede tarafınız ile iletişime geçilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Geri Bildirimleriniz ile ilgili her konuyu www.turkiyehayatemeklilik.com.tr’de yer alan Çözüm Merkezi adımından veya 0850 202 20 20 numaralı telefondan tarafımıza iletebilirsiniz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Saygılarımızla, TÜRKİYE HAYAT EMEKLİLİK A.Ş

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler