Türkiye Hayat Emeklilik (halk Emeklilik) Bireysel Emeklilikten Ayrılma

İsmail İsmail12 Ekim 10:05

Türkiye Hayat Emeklilik (Halk Emeklilik) ten ayrılıp birikimlerimi almak için 02.09.2020 tarihinde ayrılma talebimi. Mailinize gönderdim. Kanıtı ise ektedir. Ayrılma Talep Formunu doldurup b****@turkiyehayatemeklilik.com.tr adresine mail attım. Malı göndermeniz halinde 20 günü içerisinde biriken paramın tarafıma iade edileceği söylendi. 20 iş günü süresi dolmasına rağmen para iadem yatmadığı gibi hesabımdan yeni bir tahsilat yapılmıştır. Yaklaşık 45 gündür paramı bekliyorum. BES’e girerken istediğimiz zaman cayma hakkımızın kanuni bir hak olduğu söylenmişti. BES’te biriken paramın ivedilikle hesabıma yatırılmasını istiyorum.

Cevaplar

Değerli Müşterimiz, Bireysel emeklilik sözleşmenizin iptali sağlanmıştır. İadeniz 15.10.2020 tarihinde saat 17:30'dan sonra hesabınıza gerçekleştirilecektir. Hesap hareketlerinizin kontrolünü rica ederiz. Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için www.turkiyehayatemeklilik.com.tr 'yi ziyaret edebilir, sözleşmeniz/poliçeniz ile ilgili detaylı bilgilere ulaşmak ve işlemlerinizi hızlıca yapabilmek için Cep Şube'mizi telefonunuza indirebilirsiniz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla. Türkiye Hayat Emeklilik A.Ş.

profile-icon İsmail 12 Ekim 11:16

Her zaman ki gibi otomatik mesaj gönderip geçiştiriyorsunuz. Adınzı hak etmediğiniz bankasınız.

Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz geri bildirim incelenmeye başlanmış olup, konuyla ilgili en kısa sürede tarafınız ile iletişime geçilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Geri Bildirimleriniz ile ilgili her konuyu www.turkiyehayatemeklilik.com.tr’de yer alan Çözüm Merkezi adımından veya 0850 202 20 20 numaralı telefondan tarafımıza iletebilirsiniz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Saygılarımızla, TÜRKİYE HAYAT EMEKLİLİK A.Ş

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler