sta-4-hoverİyi Çözüm

Türkiye Hayat Emeklilik (halk Emeklilik) Bireysel Emeklilikten Ayrılma

Mustafa Mustafa10 Ekim 19:27

Türkiye Hayat Emeklilik (Halk Emeklilik) ten ayrılıp birikimlerimi almak için 08.09.2020 tarihinde saat13:05’de müşteri hizmetleri ile görüştüm. Mailinize gönderdiğimiz Ayrılma Talep Formunu doldurup b****@turkiyehayatemeklilik.com.tr adresine mail atabilirsiniz veya faks göndermeniz halinde 20 iş günü içerisinde biriken paramın tarafıma iade edileceği söylendi. Ben de 11.09.2020 tarihinde bu Ayrılma Talep Formunu doldurup imzaladıktan sonra PTT Değirmendere şubesinden saat 11:31’de faks çektim. 06.10.2020 tarihinde müşteri hizmetlerini saat14:33’de aradım. Ayrılma işlemi ile ilgili bilgi sordum. Aydınlatıcı bir bilgiye ulaşamadım. 09.10.2020 Cuma günü 20 iş günü süresi dolmasına rağmen para iadem yatmadığı gibi hesabımdan yeni bir tahsilat yapılmıştır. BES’e girerken istediğimiz zaman cayma hakkımızın kanuni bir hak olduğu söylenmişti. BES’te biriken paramın ivedilikle hesabıma yatırılmasını istiyorum.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
full-star full-star full-star full-star empty-star
4/5

Cevaplar

profile-icon Mustafa 16 Ekim 20:25

Şikayet var'a teşekkür ediyorum. Sürecin hızlanmasını sağladınız. Yoksa çok yğraşırdım

profile-icon Mustafa 12 Ekim 15:21

Bugün gönderdiğim faksın elinize geçtiği raporu yasal hakkımın bir an önce yerine getirilmesini istiyorum

profile-icon Mustafa 12 Ekim 15:20

Elinize ulaştığı ile ilgili PTT değirmen dere şubesi raporu

Değerli Müşterimiz , Ayrılma talep formunuz şirketimize ulaşmamıştır. Ayrılma talep formunuzu okunaklı, IBAN numaranız yazılmış ve manuel imzalı olarak düzenlemenizi ve [email protected] e-posta adresimizden veya 0212 310 39 99 nolu faks numaramızdan bizimle paylaşmanızı rica ediyoruz. Geri Bildirimleriniz ile ilgili her konuyu www.turkiyehayatemeklilik.com.tr’de yer alan Çözüm Merkezi adımından veya 0850 202 20 20 numaralı telefondan tarafımıza iletebilirsiniz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Saygılarımızla. Türkiye Hayat ve Emeklilik A.Ş.

Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz geri bildirim incelenmeye başlanmış olup, konuyla ilgili en kısa sürede tarafınız ile iletişime geçilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Geri Bildirimleriniz ile ilgili her konuyu www.turkiyehayatemeklilik.com.tr’de yer alan Çözüm Merkezi adımından veya 0850 202 20 20 numaralı telefondan tarafımıza iletebilirsiniz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Saygılarımızla, TÜRKİYE HAYAT EMEKLİLİK A.Ş

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler