Türkiye Hayat Emeklilik (Halk Emeklilik) Bireysel Emeklilik İptal Edildi Para Yatmadı Hesabıma

Veysel Veysel11 Eylül 01:01

Otomatik BES kapsamında yapılan bireysel emeklilik de cayma hakkımı kullandım arkadaşlarım dan önce yapmama rağmen onların hesabına iade oldu. Para benimki olmadı 10 gün oldu. Bunun nedeni nedir acaba benim ki neden olmadı Bunun sonuçlanmasını istiyorum

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Değerli Müşterimiz, Geri bildiriminiz ile ilgili 11.09.2020 tarihinde sizi aradık ancak ulaşamadık. Geri Bildirimleriniz ile ilgili her konuyu www.turkiyehayatemeklilik.com.tr’de yer alan Çözüm Merkezi adımından veya 0850 202 20 20 numaralı telefondan tarafımıza iletebilirsiniz. Mutlu Günler Dileriz. Saygılarımızla, TÜRKİYE HAYAT EMEKLİLİK A.Ş.

Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz geri bildirim incelenmeye başlanmış olup, konuyla ilgili en kısa sürede tarafınız ile iletişime geçilecektir . Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Geri Bildirimleriniz ile ilgili her konuyu www.turkiyehayatemeklilik.com.tr’de yer alan Çözüm Merkezi adımından veya 0850 202 20 20 numaralı telefondan tarafımıza iletebilirsiniz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Saygılarımızla, TÜRKİYE HAYAT EMEKLİLİK A.Ş.

profile-icon Veysel 11 Eylül 01:06

BES numarasını arayınca da iptal edildiği söyleniyor ücretin iadesini en kısa süre de çözülmesini istiyorum

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler