sta-4-hoverİyi Çözüm

Türkiye Hayat Emeklilik (Halk Emeklilik) Bireysel Emeklilik İadesi

Zeynep Zeynep18 Ekim 23:26

Halkbank bankasında mevcut olan bireysel emeklilik sözleşmemi iptal etmek için 18/09/2020 tarihinde bana gönderilen formları istenilen şekilde doldurarak istenilen numaraya faks çektim. Elimde faksın ulaştığına dair gönderildi raporu var ve beni arayıp Türkiye hayat emeklilik logosu çıkmamış şeklinde saçma bir sebeple dönüş yapıldı buna rağmen yine de hem raporu hem de ayrılma talep formunun fotoğrafını 2 kez mail gönderdim. Halen bir şey yapılmadı. ( bu adrese:b****@turkiyehayatemeklilik.com.tr) 20 gün içinde paramın iadesini beklerken hesabımdan ekim ayı bireysel emeklilik ücreti kesildi. İptal etmek istediğim ayda kesilmemişti üstelik. Benim hesabımdan benden onay alınmadan nasıl kesinti yapılabilir? Artık Sözleşmelerinin derhal iptal edilerek paramın alınan kısmıyla birlikte iadesini ve bu durumun açıklamasını istiyorum!

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
full-star full-star full-star full-star full-star
5/5

Cevaplar

profile-icon Zeynep 20 Ekim 18:07

Sorunum çözüldü paramın iadesi yapıldı ilginiz için teşekkürler Halkbank. Ayrıca şikayet var platformuna da teşekkür ederim.

Değerli Müşterimiz, Bireysel emeklilik sözleşmenizin iptali sağlanmıştır. İadeniz 20.10.2020 tarihinde saat 17:30'dan sonra hesabınıza gerçekleştirilecektir. Hesap hareketlerinizin kontrolünü rica ederiz. Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için www.turkiyehayatemeklilik.com.tr 'yi ziyaret edebilir, sözleşmeniz/poliçeniz ile ilgili detaylı bilgilere ulaşmak ve işlemlerinizi hızlıca yapabilmek için Cep Şube'mizi telefonunuza indirebilirsiniz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla. Türkiye Hayat Emeklilik A.Ş.

Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz geri bildirim incelenmeye başlanmış olup, konuyla ilgili en kısa sürede tarafınız ile iletişime geçilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Geri Bildirimleriniz ile ilgili her konuyu www.turkiyehayatemeklilik.com.tr’de yer alan Çözüm Merkezi adımından veya 0850 202 20 20 numaralı telefondan tarafımıza iletebilirsiniz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Saygılarımızla, TÜRKİYE HAYAT EMEKLİLİK A.Ş

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler