Türkiye Hayat Emeklilik (Halk Emeklilik) Bireysel Emekliliğimi İptal Etmiyorlar

Bekir Bekir22 Ekim 19:57

Halk hayat emeklilik BES'ten ayrılmak istiyorum. Müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşmede bana 3gun içerisinde arama yapacaklarını ve form göndereceklerini beklemem gerektiğini söylediler. Yatırdığım parayı bana gönderdikleri formu doldurduktan ve kendilerine ulaştırdıktan sonra 20gun içinde alabileceğimi söylediler, mail olarak atmaları gereken formu bir türlü atmıyorlar. Ve benim şu an o paraya çok ihtiyacım var. Her gecikme beni ayrı mağdur ediyor. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Bekir 24 Ekim 10:56

Evet geri dönüş sağlandı ama kaç hafta oldu hala bir ilerleme yok. Basit bir e-postayı bile göndermediniz. Ben hala mağdur bekliyorum.

Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz geri bildirim incelenmeye başlanmış olup, konuyla ilgili en kısa sürede tarafınız ile iletişime geçilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Geri Bildirimleriniz ile ilgili her konuyu www.turkiyehayatemeklilik.com.tr’de yer alan Çözüm Merkezi adımından veya 0850 202 20 20 numaralı telefondan tarafımıza iletebilirsiniz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Saygılarımızla, TÜRKİYE HAYAT EMEKLİLİK A.Ş

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler