sta-4-hoverİyi Çözüm

Türkiye Hayat Emeklilik (Halk Emeklilik) Bes'ten Ayrılma İşlemleri

İlter İlter06 Ekim 12:11

01/10/2020 tarihinde Türkiye hayat emeklilik internet şubesinden bireysel emeklilikten ayrılma talebinde bulundum, mail adresime gelen ayrılma formunu doldurarak 02/10/2020 tarihinde belgelerimi mail aracılığıyla gönderdim ancak henüz bir geri bildirim alamadım. Müşteri temsilcisine ulaşmama rağmen ayrılış işlemlerimin ne zaman olacağına ve para iadesinin ne zaman olacağına dair bilgi alamadım. En kısa zamanda ayrılma işlemlerimin gerçekleşmesini ve birikmiş paramın yatırılmasını istiyorum.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
full-star full-star full-star full-star full-star
5/5

Cevaplar

Değerli müşterimiz, Bireysel emeklilik sözleşmenizin iptali sağlanmıştır. İadeniz 08.10.2020 tarihinde saat 17:30'dan sonra hesabınıza gerçekleştirilecektir. Hesap hareketlerinizin kontrolünü rica ederiz. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla. Türkiye Hayat Emeklilik A.Ş.

Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz geri bildirim incelenmeye başlanmış olup, konuyla ilgili en kısa sürede tarafınız ile iletişime geçilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Geri Bildirimleriniz ile ilgili her konuyu www.turkiyehayatemeklilik.com.tr’de yer alan Çözüm Merkezi adımından veya 0850 202 20 20 numaralı telefondan tarafımıza iletebilirsiniz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Saygılarımızla, TÜRKİYE HAYAT EMEKLİLİK A.Ş

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler