sta-4-hoverİyi Çözüm

Türkiye Hayat Emeklilik (Halk Emeklilik)  BES Kesintisi İptali

Leyla Leyla20 Ekim 14:35

Halkbank maaş müşterisi oldum bu ay ilk maaşımı aldım ve otomatik BES kesintisi yapıldığını öğrendim. Türkiye Hayat Emeklilik'i 2 kere yaklaşık yarım saat-40 dakika telefonda hatta beklememe rağmen hiçbir müşteri temsilcisine ulaşamadım. 

Halkbank'ı aradığımda da ayrı bir şirket olduğunu ve işlemleri kendilerinin yapamayacağını söylediler. Bu işlem bankayı arayıp ya da gidip yapılamıyorsa Türkiye Hayat Emeklilik müşteri temsilcisine asla ulaşılamıyorsa nasıl yapılacak?

  • - Görüntüleme
full-star full-star full-star full-star empty-star
4/5

Cevaplar

Değerli Müşterimiz, Otomatik Katılım Sertifikanız için ait kurumunuz tarafından gönderilen güncel bir tutar bulunmamaktadır. Kurumunuz tarafından tahsilatlarınızın şirketimize gönderilmesi durumunda tarafınıza SMS ile bilgilendirme yapılacaktır. Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için www.turkiyehayatemeklilik.com.tr 'yi ziyaret edebilir, sözleşmeniz/poliçeniz ile ilgili detaylı bilgilere ulaşmak ve işlemlerinizi hızlıca yapabilmek için Cep Şube'mizi telefonunuza indirebilirsiniz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla. Türkiye Hayat ve Emeklilik A.Ş.

Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz geri bildirim incelenmeye başlanmış olup, konuyla ilgili en kısa sürede tarafınız ile iletişime geçilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Geri Bildirimleriniz ile ilgili her konuyu www.turkiyehayatemeklilik.com.tr’de yer alan Çözüm Merkezi adımından veya 0850 202 20 20 numaralı telefondan tarafımıza iletebilirsiniz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Saygılarımızla, TÜRKİYE HAYAT EMEKLİLİK A.Ş

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler