Cevaplar

profile-icon Adem 17 Eylül 15:49

Teşekkürler ederim

profile-icon Adem 17 Eylül 15:47

Teşekkürler ederim elineze sağlık ilginiz beni memnun etti ilgilenmeniz kolay gelsin

Değerli Müşterimiz, Çıkış sonrası tahsilat tutarınız 17.09.2020 tarihinde tarafımıza ulaşmış olup ilgili tutar 2 iş günü içerisinde maaş hesabınıza iade edilecektir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla. Türkiye Hayat ve Emeklilik A.Ş.

profile-icon Adem 17 Eylül 12:18

Sayın adem demir, 202009 Dönemi Otomatik Katılım tahsilatınız yapılmıştır. Saygılarımızla Bugün böyle maile aldım demek ki para hesabına geçmiş paranın kendi ibanıma aktarılmasını ve bir daha asla kesilmemesini rica ederim.

profile-icon Adem 15 Eylül 16:44

Tamam hesaba geçer daha bugün kesildi diye görülmüyor herhalde size ulaşınca hesabıma yatırılması kurumada adem demir üyeliği iptal edildi para kesilmesin diye bir şey yapılmasını istiyorum her ay kesilirse böyle uğraşmak istemiyorum teşekkürler

Değerli Müşterimiz, 2977**24 numaralı Otomatik Katılım Sertifikanız için eylül ayına ait Kurumunuz tarafından gönderilen güncel bir tutar bulunmamaktadır.   Kurumunuz tarafından tahsilatlarınızın şirketimize gönderilmesi durumunda ilgili tutar 2 iş günü içerisinde maaş hesabınıza iade edilecektir.   Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için www.turkiyehayatemeklilik.com.tr 'yi ziyaret edebilir, sözleşmeniz/poliçeniz ile ilgili detaylı bilgilere ulaşmak ve işlemlerinizi hızlıca yapabilmek için Cep Şube'mizi telefonunuza indirebilirsiniz. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla. Türkiye Hayat ve Emeklilik A.Ş.

Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz geri bildirim incelenmeye başlanmış olup, konuyla ilgili en kısa sürede tarafınız ile iletişime geçilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Geri Bildirimleriniz ile ilgili her konuyu www.turkiyehayatemeklilik.com.tr’de yer alan Çözüm Merkezi adımından veya 0850 202 20 20 numaralı telefondan tarafımıza iletebilirsiniz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Saygılarımızla, TÜRKİYE HAYAT EMEKLİLİK A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler