Türkiye Hayat Emeklilik (Halk Emeklilik)   511 TL Kesintim Var

Fatih Fatih16 Eylül 12:33

Altın KTLM hesabımın adı bu yaklaşık 10 aylık bir üyeliğim mevcut bilgi almak için meraktan aradım ve çıkmak istesem ne kadar iade alabilirim dedim ve her şey ortaya cıktı. Toplam tahsilat 2.010 TL. Devlet katkısı 451 TL. Altın hesabı olduğu için getiri yaklaşık ana param 3.148 TL gözüküyor.

Cayma bedeli adı altında benden tam olarak 511 TL para kesiyor. Ben 8 ay önce üye olduğumda bana 200 TL civarı bir kesinti olabilir demişlerdi şimdi 511 TL kesintim var. Keşke her ay altın alsaydım bu ise karışmasaydım diyesi geliyor insanın. bana ne hizmet vermiş ne masraf etmiş de benden 511 TL kesinti alıyor açıkçası kendimi saf ve kullanılmış hissetmemi sağladı.

Çıkmayacaktım, aklımda bile yoktu ama öyle kızdırdı hemen çıkarın dedim. 511 TL de kes 1 kuruşum kalmasın sizde dedim. en çok zoruma giden bunu devlet güveni olan bir banka olması Halkbank olması zoruma gidiyor özel bankalar bunu yapmazken sız devlet bankası olarak kendi halkınızın tepkisini ve güvenini yitiriyorsunuz güveni batırıyorsunuz.

Cevaplar

Değerli Müşterimiz, Geri bildiriminiz ile ilgili 17.09.2020 tarihinde telefon aracılığı ile tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. Mutlu Günler Dileriz. Saygılarımızla, TÜRKİYE HAYAT EMEKLİLİK A.Ş

Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz geri bildirim incelenmeye başlanmış olup, konuyla ilgili en kısa sürede tarafınız ile iletişime geçilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Geri Bildirimleriniz ile ilgili her konuyu www.turkiyehayatemeklilik.com.tr’de yer alan Çözüm Merkezi adımından veya 0850 202 20 20 numaralı telefondan tarafımıza iletebilirsiniz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Saygılarımızla, TÜRKİYE HAYAT EMEKLİLİK A.Ş

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler