Halk Hayat Ve Emeklilik Kesinti Yapmaya Son Verin

Remzi Remzi05 Ağustos 01:56

Altın fonu hesabından ayrılmak istiyorum. Biriken paradan %25 civarında bu da 750 TL bir kesinti olacağını söylediler neden bu kadar çok bir kesinti yapılıyor. Bu fona giren kişiler 5 yıl kalma şartı dayatılıyor. zorla mı insanları burada tutacaksınız. 

Lütfen bu yanlıştan dönün ve maaşını bankanızdan alan müşterilerinize böyle  yapmayın. Çözüm bekliyorum ve paramı kesintisiz acil almak istiyorum. İhtiyacım var yok öyle oturduğunuzdan yerden para kazanmak o biriken paralar bizim alın terimiz.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Sayın Y., Şirketimizde 27220245 numaralı Bireysel Emeklilik Sözleşmeniz bulunmaktadır. İmzanızın yer aldığı 03.03.2020 tarihli Teklif Formunuzda tüm kesintiler hakkında detaylı bilgi verilmiştir. Çıkış hakkınızı 5 yıldan sonra kullanmanız durumunda tarafınızdan çıkışa ertelenen giriş aidatı kesintisi yapılmayacaktır. Bu nedenle 5 yıl öncesinde verdiğiniz talebinizi tekrar değerlendirmenizi rica ederiz. Nihai kararınıza göre, işlemlerinizin yukarıda açıklaması yapılan bireysel emeklilik mevzuat hükümlerine uygun olarak gerçekleştirileceğini iletmek isteriz. Saygılarımızla. Halk Hayat ve Emeklilik A.Ş. 0850 800 44 00

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler