Türkiye Hastanesi Değişen Fiyat Politikası!

Cem Temel Ç. |

2013 ün Ekim ayında Türkiye Hastanesinden sezeryan doğum fiyatı aldım 1750 TL ve bu fiyatın normal şartlarda değişmeyeceğini dediler.Fakat bir kaç gün sonra doğuma gelindiğinde ödeme yapıcam sırada 2000 TL olduğunu söylediler.Niye böyle olduğunu sorduğumda bana doktorumuzun N**** Ç***** ın istediğini söylediler ve doğumda her hangi bir aksilik olmamasına rağmen benden 2000 TL aldılar. O zaman fiyatı doktor versin muhasebe değil.

Etiketler :

Ameliyat - Cerrahi Müdahele Fiyat ve Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Mayıs
  16:28

  Sayın CEMAL TEMEL Ç.

  Öncelikle hastanemizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  Hasta ve hasta yakınlarının öneri, şikâyet ve memnuniyetlerini bizlerle paylaşmalarını, hizmet kalitemizi arttırmak ve çalışmalarımızda daha da verimli olmak adına bize sunulmuş bir fırsat olarak görmekteyiz. Sizlerin de desteğiyle bu hizmet kalitemizi sürekli kılabilmek asıl amacımızdır. Bu sebeple sizlerin memnuniyeti bizlerin memnuniyetidir.

  15 EKİM 2014 tarihinde göndermiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli değerlendirme yapabilmemiz adına iletişim telefonunuzu hasta ilişkiler bölümümüzle paylaşırsanız; size yardımcı olmaktan dolayı memnun oluruz. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İlişkileri bölümü ile irtibata geçerek bilgi alabilirsiniz.