Türkiye Gazetesi Hastanesi Acil Servis İlgisizliği!

Ali K. |

04.09.2014 00.30 da eşimin şiddetli baş ağrısı, kusma ve üşüme şikayeti ile Türkiye Gazetesi Hastanesine acil başvurduk. Doktor oturduğu yerden, yapabileceği hiçbir şey olmadığını, ancak istersek ücreti mukabili dahiliye uzmanını çağırabileceğini söyledi. Ben "muayene etmeyecek misiniz?" dediğimde yine yapabileceği birşey olmadığını söyledi. Muayene etmedikleri için şikayet edeceğimi söyledim. Bunun üzerine doktor eşimin yanına giderek ne istediğini sordu. Ben muayene etmesini talep ettiğimde, bana sormadığını söyledi.Hastanın cevap veremeyecek durumda olduğunu söylediğimde boğazına baktı ve orta kulakla ilgili bir problemi olduğunu söyledi. İki iğne yaptırarak bizi gönderdi.

Etiketler :

Acil Müdahale Personel Davranışı Fiyat ve Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ali K.
  24 Eylül
  21:20

  Hala herhangi bir gelisme yok. BIMER"e de yazdim. Henuz herhangi bir donus olmadi. Tam 20 gun gecti...

 • 09 Eylül
  13:46

  Sayın Ali K.
  Öncelikle hastanemizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  Hasta ve hasta yakınlarının öneri, şikâyet ve memnuniyetlerini bizlerle paylaşmalarını, hizmet kalitemizi arttırmak ve çalışmalarımızda daha da verimli olmak adına bize sunulmuş bir fırsat olarak görmekteyiz. Sizlerin de desteğiyle bu hizmet kalitemizi sürekli kılabilmek asıl amacımızdır. Bu sebeple sizlerin memnuniyeti bizlerin memnuniyetidir.

  05.09.2014 tarihinde göndermiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli değerlendirme yapabilmemiz adına iletişim telefonunuzu hasta ilişkiler bölümümüzle paylaşırsanız; size yardımcı olmaktan dolayı memnun oluruz. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İlişkileri bölümü ile irtibata geçerek bilgi alabilirsiniz.

 • Ali K.
  08 Eylül
  18:20

  Sikayete cevap bile yok...