20 Mart 2013 #1696053

Türkiye Finans Sanal Pos Kazancıma 540 Gün Bloke Koydu!

Türkiye Finans'da 120 gün bloke koyulan paramı almak için gittiğimde, bloke süresinin 540 a uzatıldığı belirtildi. Mal veya hizmetin müşteriye ulaşmadığı durumlarda 540 gün bloke koyulabilirmiş, tamam da ulaşmayan malın tutarı kadar bloke koyarsın. 9000 TL için 1,5 sene bloke mi koyulur?


Bütün gücümle sosyal medya, web sitelerimde bu olaydan bahsedeceğim. Ben nasıl bir hata yaptım da bu bankayla çalıştım. Şuan söylemek istediğim çok şey olmasına rağmen konuşamıyorum, en kısa sürede gerekli mecralara başvurup hakkımı arayacağım. Paranın hepsi 10 yıl blokede olsa bile umrumda değil artık.

Mehmet 422 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet12 Nisan 2013

    Hala her hangi bir işlem yapılmadı.

  • Mehmet25 Mart 2013

    Tarafıma dönüş yapıldı fakat, sorunum çözülmedi. İpotek istiyor paramı ödemek için, bana bilgi verilmedi ben 120 gün ü bekledim, bittikten sonra bana bilgi verilmiş verilmemiş beni ilgilendirmiyor. Bana 119. gün deseydiniz bloke olacağını ayrıca sadece 1 kez geri ödemeler hakkında fatura istendi, sonrakiler için bilgi verilmeden geri ödeme yapıldı. Bu hatayı derhal düzeltmenizi ve en azından paramın %80 inin blokesinin çözülmesini istiyorum.

  • Türkiye Finans Temsilcisi20 Mart 2013

    Talebiniz ilgili birimlerimize iletilmiştir.En kısa sürede sonuçlandırılarak tarafınıza bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla. TÜRKİYE FİNANS KATILIM BANKASI A.Ş MÜŞTERİ İLETİŞİM MERKEZİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön