29 Nisan 2015

Türkiye Finans Kullanılmayan Kartın Silinmesi!

2406*** no.lu müşteriyim. Geçen yıl 0 limit ile bir kredi kartı gönderdiler. Limiti görünce hiç beklemeden iptalini sağladım. Bu yıl ise 5500 limitli kartım var. Mobil ve internet şubesinden ikisini de görüyorum. Kullanılmayan, kapatılmış kartın görünmemesi için müşteri hizmetlerini aradım. Onlarda ömür boyu bu görünecek dediler. Kartın oradan kaldırılması gerçekten zorlu bir işlem süreci mi gerektiriyor?

Sami 723 Okunma

Cevaplar

 • Sami29 Nisan 2015

  Gün içinde hemen arayıp, ilgili cevaplar veren yetkililere teşekkür ederim. Ancak dediğim gibi kapalı kartlar ömür boyu listelenecekmiş. Sistem bu şekilde, keşke her zaman olumlu bir şekilde sorunlarınızı giderebilseydik dediler. Nazik geri dönüşünüz için teşekkür ederim.

 • Sami'nin Teşekkür Mesajı29 Nisan 2015

  Gün içinde hemen arayıp ilgii cevaplar veren yetkililere teşekkür ederim. Ancak dediğim gibi kapalı kartlar ömür boyu listelenecekmiş. Sistem bu şekilde, keşke her zaman olumlu bir şekilde sorunlarınızı giderebilseydik dediler. Nazik geri dönüşünüz için teşekkür ederim.

 • Türkiye Finans Temsilcisi29 Nisan 2015

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle Bankamıza iletmiş olduğunuz talebiniz/öneriniz/şikayetiniz için teşekkür ederiz. Müşteri Anayasamız kapsamında, her türlü görüş ve önerilerinizi önemsiyor ve sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için değerlendiriyor, memnuniyetinizin en üst seviyede olması için çalışıyoruz. Talebiniz/öneriniz/şikayetiniz için aksiyon alınmış olup sonucu telefon ile tarafınıza iletilmiştir. Bizimle irtibata geçtiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla Türkiye Finans Katılım Bankası A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Servisi

 • Türkiye Finans Temsilcisi29 Nisan 2015

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle Bankamıza iletmiş olduğunuz talebiniz/öneriniz/şikayetiniz için teşekkür ederiz. Müşteri Anayasamız kapsamında, her türlü görüş ve önerilerinizi önemsiyor ve sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için değerlendiriyor, memnuniyetinizin en üst seviyede olması için çalışıyoruz. Talebiniz/öneriniz/şikayetiniz ilgili birimlerimize iletilmiştir. En kısa sürede sonuçlandırılarak tarafınıza bilgi verilecektir. Bizimle irtibata geçtiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla Türkiye Finans Katılım Bankası A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Servisi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön