12 Ağustos 2014

Türkiye Finans Krediden Alınan Masrafların İadesini İstiyorum

2012 yılında Türkiye Finans Bankası Aydın Şubesinden kullanmış olduğum konut kredim için komisyon ve ipotek masrafı adı altında kesilen 951,95 TL'nin geri ödenmesi için yapılan başvurumun neticesi olarak Haziran 2014 tarihinde Aydın Valiliği Tüketici Hakem Heyeti kararı tarafıma bildirilmiş ve ilgili bankaya da tebliğ edilmiştir.


Banka karara yasal itiraz süresi olan 15 gün içerisinde de herhangi bir itiraz girişimde bulunmamış olup, gün itibari ile de geri ödeme gerçekleşmemiştir. Söz konusu banka resmi mercilerin kararını hiçe sayıp, gereğini yapmamaktadır. Banka çalışanlarına konu sorulduğunda bir şey yapamayacaklarını, beklememiz gerektiğini ifade ediyorlar.

Özgür 870 Okunma

Cevaplar

  • Özgür19 Ağustos 2014

    Bankanız müşteri hizmetleri hakem heyetinin tebligatının ellerine geçmediğini öne sürüyor, oysaki resmi kayıtlarda tebligatın yapıldığı sabittir.

  • Türkiye Finans Temsilcisi18 Ağustos 2014

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Bankamıza iletmiş olduğunuz talebiniz/öneriniz/şikayetiniz için teşekkür ederiz. Müşteri Anayasamız kapsamında, her türlü görüş ve önerilerinizi önemsiyor ve sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için değerlendiriyor, memnuniyetinizin en üst seviyede olması için çalışıyoruz. Talebiniz/öneriniz/şikayetiniz ilgili birimlerimize iletilmiştir. En kısa sürede sonuçlandırılarak tarafınıza bilgi verilecektir. Bizimle irtibata geçtiğini için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla Türkiye Finans Katılım Bankası A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Servisi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön