18 Mayıs 2016

Türkiye Finans Kredi Erken Ödeme İndirimi 2016 İtibari İle Uygulanmıyor

Müşteri memnuniyeti siteniz yaklaşık 2 aydır çalışmıyor. Telefon şubenizde 0850 222 22 44 konu ile ilgili muhatap bulamıyorum. Biri diğerine, o başkasına yönlendiriyor, günün sonunda "bu bizimle ilgili değil, siz şu numarayı tekrar arayın" deniyor ve süreç baştan başlıyor.


Problemim; Bursa Nilüfer şubesinde bireysel kredi müşterinizim. 2016 Ocak ödemesinden bu yana aylık gerçekleştirdiğim erken ödemelerin indirimi uygulanmıyor. Bunun üzerine şube ile yüz yüze görüştüm. Erken ödemelerde indirimi sistemin uyguladığını ancak indirim tutarı kadar "erken tahsilat tazminatı" olarak geri aldığı bilgisini öğrendim.


"Erken tahsilat tazminatı" nın iptal edilmesini ve ocaktan bu yana uygulanan tazminatların iadesini talep ederim.

Ömer 337 Okunma

Cevaplar

  • Ömer24 Mayıs 2016

    Müşteri temsilcisi aracılığı ile geri dönüşünüz için teşekkür ederim. Şikayet konum "erken tahsilat tazminatı" nın banka ile yapılan sözleşmede yazılı olduğu dile getirildi. Kontrol ettim, bu tazminatın alınabileceği hususu doğrudur. Ancak yaklaşık 10 sayfalık standart olarak hazırlanmış olan anlaşma metninin maddelerinin tek tek kontrol ederek imzalanmaya bırakılmam hususum ve 2016 Ocak ayına kadar benden bu tahsilatı yapmamış olması dolayısı ile kazanılmış olan hakkımın benden alınıyor olması dolayısı ile bu uygulamadan şikayetim devam etmektedir. Sorunumun bir an evvel çözümü için bankadan destek beklentim devam etmektedir.

  • Türkiye Finans Temsilcisi18 Mayıs 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Bankamıza iletmiş olduğunuz talebiniz/öneriniz/şikayetiniz için teşekkür ederiz. Müşteri Anayasamız kapsamında, her türlü görüş ve önerilerinizi önemsiyor ve sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için değerlendiriyor, memnuniyetinizin en üst seviyede olması için çalışıyoruz. Talebiniz/öneriniz/şikayetiniz için aksiyon alınmış olup sonucu telefon ile tarafınıza iletilmiştir. Bizimle irtibata geçtiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla Türkiye Finans Katılım Bankası A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Servisi

  • Türkiye Finans Temsilcisi18 Mayıs 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Bankamıza iletmiş olduğunuz talebiniz/öneriniz/şikayetiniz için teşekkür ederiz. Müşteri Anayasamız kapsamında, her türlü görüş ve önerilerinizi önemsiyor ve sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için değerlendiriyor, memnuniyetinizin en üst seviyede olması için çalışıyoruz. Talebiniz/öneriniz/şikayetiniz ilgili birimlerimize iletilmiştir. En kısa sürede sonuçlandırılarak tarafınıza bilgi verilecektir. Bizimle irtibata geçtiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla Türkiye Finans Katılım Bankası A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Servisi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön