21 Şubat 2013 #1645469

Türkiye Finans Konut Kredisini Yeniden Yapılandırmıyor!

Geçen yılın mart ayında % 1, 17'den (diğer bankalar % 1, 10'dan kredi verirken) malum sebepler dolayısıyla bütün ailemi karşıma alarak ödeyeceğim farkı düşünmeden Türkiye Finans'tan konut kredisi kullandım. Bu kuruma kendimce büyük güvenim vardı. Fakat bir hafta önce yeniden yapılandırma için şubeye gittiğimde aldığım cevap hayal kırıklığıydı. Yapmıyoruz.


Söylediklerine göre sadece kasım ayında açmışlar sonra kapatmışlar, başka da yapmıyorlarmış. Bazı müşterilere yapıldığını buradaki şikayetlerden de öğreniyoruz.Bu nasıl bir çifte standart! Başka bankaya taşıma kararı aldım alın size kar! Bakalım kim daha karlı olacak!

Murat 148 Okunma

Cevaplar

  • Murat16 Mart 2013

    Türkiye Finans yetkilileri,şu an %0,68'den konut kredisi kullandırıyorsunuz fakat bana yapmış olduğunuz bildirimde yeniden yapılandırma için teklifiniz %0,85 ve hayat sigortası dayatması. Bu nasıl bir iş! Ayrıca müşteri temsilcinize taksit gününden bir gün önce gelip ancak taksit için ayırdığım parayla yapılandırma masraflarını karşılayabileceğimi söylediğimde olur demişti. Bugün gittiğimde taksit günü taksit ödeyip aynı gün yapılandırma için para ödeyecekmişim,yani çifte vole. Yapılandırmanızı kabul ettiğimde böyle bir uygulama yoktu. Anlaşılan siz bu sorunu diğer bankalarla çözmemi istiyorsunuz. Sizden en kısa sürede çözüm bekliyorum aksi halde %0,72 olarak teklif aldığım iki bankadan birini tercih edeceğim. Şimdi seçim sizin...

  • Türkiye Finans Temsilcisi21 Şubat 2013

    Müşterimize gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla. TÜRKİYE FİNANS KATILIM BANKASI MÜŞTERİ İLETİŞİM MERKEZİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön