02 Nisan 2013

Türkiye Finans EFT İşlemi!

32 gün önce EFT işlemi gerçekleştirdim. Yanlış isim yazdığımdan dolayı ücret karşı tarafa aktarılmadı. Müşteri hizmetleri ve şubeyle görüştüm ücretin tekrardan hesabıma aktarılacağı ve yeniden EFT işlemi yapmam gerektiğini belirttiler. Ben yeniden EFT işlemini yaptım fakat önceki tutar benim hesabıma 32 gündür geçmedi. Şubedeki kişide suçun kendisinde olmadığını ismi benim yazmış olduğumu söylüyor. Bu tutarı ben Türkiye Finans a mı bağışlamalıyım ?

Gökhan 68 Okunma

Cevaplar

 • Gökhan14 Temmuz 2014

  Geçen sene ki paranın ne olduğu hakkında hala bir sonuç yok olmayacakta.

 • Gökhan14 Kasım 2013

  Türkiye Finans Katılım Bankası paramın üstüne yattı. Paranın nereye gittiği belli değil. Eminim yine ilgili birime haber verirsiniz onlarda arayıp müşterisi olmadığım bankadan paramı kendim almam gerektiğini söylerler yada yasal haklarıma başvurmamı 70 lira için dava aç derler.. Param yatmadığı sürece de yazıcam her aklıma geldiğinde buraya..

 • Gökhan11 Temmuz 2013

  4 aydır param hala türkiye finansta bunların ilgilendikleri bile yok .. İsterseniz yasal haklarınıza başvurun diyorlar..

 • Türkiye Finans Temsilcisi25 Nisan 2013

  Talebiniz ilgili birimlerimize iletilmiştir.En kısa sürede sonuçlandırılarak tarafınıza bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla.

 • Gökhan25 Nisan 2013

  Sorun zaten ilgili birimlerinizde diye daha öncede belirtmiştim. İlgili birimleriniz daha önce ki görüşmelerde ücret tarafınıza aktarılacaktır siz tekrardan eft yapın diyordu şimdide ücreti karşı bankadan alacaksınız diyor. Karşı bankayı arıyorum benimle herhangi bi işlem yapamayacaklarını kendi bankamla görrüşmem gerektiğini söylüyor tekrardan Türkiye finans denen bankayı arıyorum biz ilgilenmiyoruz isterseniz yasal haklarınıza başvurun diyor ... 70 tl lik ücret için işimi gücümü bırakıp sizin gibi berbat bir banka yüzünden mahkemeyle mi uğraşayım. Kesinlikle berbat bir bankasınız ve asla çalışılacak bir banka değilsiniz. Sizi burdan kınıyorum ...

 • Gökhan09 Nisan 2013

  Para iadesini beklememin 40 ıncı günü bugun ayrıca... 40 gündür bekliyoruz bakalım ne kadar daha bekleyeceğiz. Ama inada bağladım :) sürekli rahatsız edeceğim sizleri bu konu yüzünden.. Taki tutarı hesabıma aktarana kadar ve konuyu paylaşabileceğim her sitede paylaşacağım ki insanlar anlasın sizin nasıl bir banka olduğunuzu.. Teşekkürler

 • Türkiye Finans Temsilcisi02 Nisan 2013

  Talebiniz ilgili birimlerimize iletilmiştir.En kısa sürede sonuçlandırılarak tarafınıza bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön